Runaway Deathmatch Sunucuları

Yeni üye
Runaway'in DM sunucuları ne zaman açıldı bilmiyorum fakat oynadığım 2 yıllık süre boyunca sunucuda hala çözülmemiş ciddi bir spawn sorunu var, problemin niye ve neden halen çözülemediğini anlamıyorum, spawn aldıktan 2 saniye sonra doğduğun yerde adam spawn oluyor ve ölüyorsun. İlaveten awp bir seçenek olmalı elin ısınıkken aldığın hızı kırıyor, oynanan bir mod olarak olması anlamsız ayrıca rifle oynayan birine zorla 10v10 awp oynatmak değişik. Emsali iş yapan Avrupa sunucularından örnekler alınarak, Deathmatch sunuculara bir remake getirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

RunAway
Yönetici
Merhaba @saiken-,
24 kişilik bir sunucuda önünde arkanda sağında solunda birinin doğmaması pek mümkün değil, bunu da bir sorun olarak görmüyoruz. Daha hızlı tepkiler vererek her yere hakim olabilirsin bu seni geliştirir. DM sunucularımız yalnızca rifle sunucusu değil, multicfg ile kısa sürelerde pistol ve awpde oynatılıyor. CS2 ile birlikte sizi rahatsız eden bu konuların tümünün çözüme kavuşacağını söyleyebilirim, bir sunucumuzunda belki sadece rifle olarak ayarlanması planlanabilir. Bu konuda discord öneri kanalımından paylaşım yapabilirsiniz.

Yeni üye
Size de merhaba teşekkürler cevabınız için, bahsetmek istediğim söylediğiniz konu değildi, vurduktan 1 saniye sonra aynı yerde bir daha adam çıkması mevlana gibi etrafımda dönüyorum ayrıca kötü açılı veya spawn kill atılacak spawn noktalarında doğuyor karakter bazı zamanlar. MultiCFG olarak örnek vermek için ismini zikrediyorum warmup multicfg sunucularında direkt awp modu değil de light gun modu bulunmakta, hem force ve half roundlar için geliştirmeyi sağlıyor, lakin 10v10 awp nin bir geliştirmeye yardımcı olmadığını düşünüyorum. Dikkate alarak cevap verdiğiniz için yeniden teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar