Satış sözleşmesi

RUNAWAY SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Şartlar
Sipariş oluşturarak bu sözleşmeyi okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz. Yeni üye olunması ya da sözleşmeden haberdar olunmaması, sözleşmeyi ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Sözleşme listesi dönem dönem güncellenir ve müşteriler periyodik olarak sözleşme listesini gözden geçirmelidirler. RunAwayTR, CS:GO oyuncularına topluluk sunucusu hizmeti vermektedir. Taraflar İşbu Sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

runawaytr.com'dan ürün satın aldığınızda, verdiğiniz bilgilerdeki hesaba ürün tanımlanır ve tüm satın aldığınız ürünleri paket süreniz bitene kadar kullanma hakınızı sağlar. Ürün satın almış herkes Topluluk Kuralları ve Yetkili kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

2. Ödeme ve iadeler
RunAwayTR sepetteki ürün için ücretin tamamını peşin olarak ister. Ödeme yapılmadan ürün ve diğer hizmetlerin teslimi kesinlikle yapmaz.

Satın alma işleminden sonra, dijital ürün kullanıcıya teslim edildikten sonra geri alınamaz yada değiştirilemez. Bu kural sadece dijital ürünler için geçerlidir, olası bir problem durumunda RunAwayTR siparişi iptal etme veya iade etme hakkını gizli tutar.

3. Güvenlik
RunAwayTR yetkilileri siparişinizi tamamladıktan sonra sizden hiçbir şekilde bilgi talep etmez. Aksi halde 3. kişilerle paylaştığınız bilgilerden RunAwayTR sorumlu tutulamaz.

RunAwayTR üzerinden verdiğiniz siparişlerde, siparişinizi tamamlamak için istenilen bilgiler güvenle saklanır asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Telefon ve adres bilgileriniz tarafımızca tutulmamaktadır, siparişinizi tamamlamak için PAYTR GÜVENLİ SANAL POS firmasına iletilir.

4. Olası sorunlar
Müşteri ürünü satın aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşarsa site, discord veya oyun içinden destek alma hakkına sahiptir.

runawaytr.com ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda 1 yıl süre ile saklanır. 1 yıl boyunca runawaytr.com'da yaptığınız tüm alışverişlerle ilgili sözleşmelere/ürünlere lisanslarınız sayfasından ulaşabilirsiniz.

5. Sipariş Onaylama
Ön Bilgilendirme Teslimat ve İade Şartlarını okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucuğu işaretlemenizin ardından “Ödemeye devam et” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

runawaytr.com ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da başka bir konu olduğunda, foruma veya discord sunucumuza yazabilir veya Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.
Üst