Topluluk Kuralları

Topluluk Kuralları

 1. Herkesin deneyimine saygılı olun. Dostça şaka yapmak normaldir, ancak başka bir oyuncu hakkında taciz edici, saldırgan veya kişisel bilgi sızdıran davranışlara müsamaha gösterilmez. Herkese saygılı ol.
 2. Sesli/yazılı spam yapmayın. Sesli veya sohbet spamlerine karşı sıfır toleransımız vardır; buna mikrofonda aşırı yüksek sesle konuşma, aynı yazıyı birden fazla gönderme, müzik çalma, şarkı açmak, durmadan konuşma vb. dahildir.
 3. Her türlü hile yasaktır. Şüpheli kişileri hızla araştırmak için geniş bir admin ekibimiz ve bir dizi hile karşıtı önlemimiz var. Bununla birlikte, yanlış müdahaleleri en aza indirmeye özen gösteriyoruz ve yasaklılar için hızlı ve adil bir temyiz süreci uyguluyoruz.
 4. Sunucu açıklarından yararlanmayın. Minimum kurallarla temiz bir oyun ortamı sağlamak istiyoruz, ancak birden fazla aynı hatayı tekrarlamanız topluluk alanlarımızdan yasaklanmanıza sebebiyet verir.
 5. Admin ve yöneticilerin faaliyetlerine karışmayın veya müdahale etmeyin. Yöneticilerimiz, herkes için sorunsuz ve olumlu bir deneyim sağlamak için zamanlarını gönüllü olarak harcarlar. Taklit etmeyin veya zamanlarını boşa harcamayın.
 6. Reklam yasak. Oyun içi adlar gibi kişisel reklamları görmezden gelebiliyoruz, ancak istenmeyen reklamlara izin verilmez.
 7. Irk, cinsiyet veya dine dayalı ayrımcılık hoş görülmez ve katı bir şekilde cezalandırılır.
 8. Yetkililer hiçbir zaman 3. parti yazılımlarla hile kontrolü yapmaz. Oyuncuların gizliliğine sonuna kadar önem vermekteyiz.
 9. Şüpheli oynayan hesaplar 100 saat altıysa "supheli" sebebiyle banlanabilir.

Bhop/Surf Kuralları

 1. Hesap paylaşımı yasaktır. Hesap paylaşımı tespit edilirse, bulunan tüm hesaplara yasaklanacak ve tüm rekor kayıtları silinecektir.
 2. Smurf/yedek hesap yasaktır. Harita/aşama/bonus rekorlarını birden fazla hesapla doldurmak kesinlikle yasaktır.
 3. Zamanlayıcıyı kötüye kullanmak, harita veya ayar eksiklikleri/açıklarından faydalanmak yasaktır. Buna şunlar dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir: bir şekilde ekstra hız almak, trigger bug, harita objelerini kötüye kullanma, looping vb.

Zombie Escape Kuralları

Üst