Admin Kuralları

Tüm Adminler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Admin Kuralları

 1. Öncelikle herkesin deneyimine saygılı olun, burada yetkilerimizi kendi çıkarlarımız doğrultusunda kullanmak için değil topluluk yararına kullanmak için bulunduğumuzu unutmayın.
 2. Kararsız kaldığınız, emin olamadığınız durumlarda mutlaka üst yetkililere danışın, oyunda olmasalarda discorddan sizlere yardımcı olacaklardır.
 3. Hiçbirimiz hile algılama yazılımı veya Valve Overwatch görevlisi değiliz, tek amacımız bariz hileleri oyundan uzaklaştırmaktır.
 4. Admin yetkisinin sabır ve anlayış gerektirdiğini, oyunculardan üstün olmadığınızı ve uygunsuz davranışlarınızda yetkinizin alınabileceğini unutmayın.
 5. Adminlerin diğer adminlere komut uygulaması yasaktır, bir adminle ilgili bir sorununuz varsa sorunu Yöneticilere bildirin.
 6. Daha önce atılmış ban/mute/gag yasağını yalnızca atan kişi kaldırabilir, diğer adminlerin kaldırması yasaktır.
 7. Troll davranışlarda bulunmak, mute/ban atıp kaldırmak veya 1 dakika atmak gibi hareketler yasaktır.
 8. Oyuncuların Ban/Mute/Gag yasaklamalarına forumdan itiraz etme hakları vardır, her itiraz talebinde yasaklama kaldırılmaz. Sadece uygun görüldüğü takdirde üst yetkililer tarafından yasaklama kaldırılabilir.
 9. Sunucuda bulunduğunuz sürece discord sesli kanallarda bulunmanız zorunludur.
 10. Topluluk kuralları adminler içinde geçerlidir.

CS2 Admin Komutları

 • !mute nick süre sebep (konuşma yasağı)
 • !gag nick süre sebep (yazma yasağı)
 • !silence nick süre sebep (mute/gag aynı anda atar şu anda kararlı çalışmayabilir)
 • !ban nick süre sebep (sunucudan yasaklar)
 • Daha fazla komut için buraya tıklayın.


  Örnek Kullanım: !ban bound 60 pingini duzelt (pingini düzelt sebebiyle 60 dakika banlar/nickin ilk 3 harfini yazmanız yeterlidir/süre girmezseniz mute ve banı 30 dakika atar)
  Not: Nick ile ban atamadığınız durumda konsola css_players yazarak userid kısmındaki rakamı alıp önüne # koyarak işlem uygulayabilirsiniz. (Örnek: !ban #userid 60 ping)

  Görevinizde başarılar dileriz, adalet ışığı sizinle olsun!
Üst