Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

HAKSIZ YERE BAN YEDİM

Yeni üye
Katılım
5 May 2023
Mesajlar
4
Çözümler
0
nickim I WAS awp lego açıkken serverda normal bir şekilde oynuyordum, bir roundda yaklaşık 10 sn içinde 3-4 kill aldım ve nicki s ile başlayıp küçük harflerle yukardan hahaha diye devam eden bi yetkili bu playzi görüp bana saatimi sordu, 21 saatim var dedim ve yaklaşık 1 dk sonra ban attı. Hile değildim , hile gibide oynamıyordum o round sadece iyi bir playz yapmıştım. çat diye ban attı, arkadaşa verilen yetkinin alınmasını istiyorum nickini belirttim zaten. Derhal yetkisini alın kafasına göre ban atıyor çünkü :DD iyi akşamlar (serverda o hariç 10-15 kişiye yakın kişi vardı kimse bana hile de demiyordu zaten, ve bahsettiğim yetkili arkadaşta zaten karşı takımdaydı. Attığım vuruşlara kudurmuş olmalı ki ban attı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
 
Moderatör
Moderatör
Admin
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
355
Çözümler
80
selam @I WAS İtiraz talebinde de cevap verdiğim gibi 300 saat altı hesapların oynaması yasaktır. Kimsenin kudurduğu yok 300 saati geçince yasağını açtırbilirsin.
 

Benzer konular

Üst