Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Sona Erdi Haftanın Ücretsiz Oyunları #9

Moderatör
Moderatör
Admin
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
355
Çözümler
80

Los Angeles, 1996. Honor Mizrahi, dedektiflik temalı ünlü bir TV dizisinde oynayan bir aktristir. Ancak patronu onu kovduktan birkaç dakika sonra ölünce kendini bir cinayet gizeminin başrolünde bulur. Gizemli bir olayın ardından gözden çıkarılan bir keşif robotu olan SCOUT ile birlik olarak kendisini temize çıkarmak için çalışmalara başlar ve yeni bir dedektif ikili doğar!
Ünlü besteci Masakazu Sugimori'den (Phoenix Wright: Ace Attorney, Ghost Trick ve Viewtiful Joe) enerjik oyun müziklerinin eşliğinde TV stüdyolarında, gösterişli ödül törenlerinde, drag kulüplerinde ve daha fazlasında bir dizi cinayeti araştır.
Hatoful Boyfriend'in yaratıcısı olan eşsiz isim Hato Moa tarafından tasarlanan çeşitli acayip ve harika karakterleri sorgulayarak karanlık bir komployu çöz.
90'ların modası! Eğlenceli parçalar! Küstah tavırlar! Tartışmaya açık şakalar! Drag queen'ler! Tüm bunlar ve daha fazlası Murder by Numbers'da seni bekliyor!

Ödüllü çevrimiçi çok oyunculu RYO The Elder Scrolls Online'da, Tamriel'in sürekli yenilenen hikâyesinde yerini al. Arkadaşlarınla zengin ve canlı bir dünyayı keşfet veya tek başına bir maceraya atıl. Kuşandığın silahlardan öğrendiğin becerilere kadar, karakterinin görünüşünü ve oynanışını istediğin gibi kontrol et. Verdiğin kararlar kaderini belirleyecek. Uçsuz bucaksız bu dünyaya hoş geldin.

DİLEDİĞİN GİBİ OYNA

Savaşa gir, eşya oluştur, çal, istila et veya keşfe çık. Kendi oyun tarzını yaratmak için farklı silah, zırh ve yetenek türlerini bir araya getir. Sürekli büyüyen Elder Scrolls dünyasında seçim senin.

KENDİ HİKÂYENİ ANLAT

Kayıp ruhunu bulmaya ve dünyayı Oblivion'dan kurtarmaya çalışırken Tamriel'in sırlarını keşfet. Dünyanın herhangi bir yerindeki hikâyeyi istediğin sırayla, ister tek başına ister başkalarıyla deneyimle!

ÇOK OYUNCULU RYO

Arkadaşlarınla görevler tamamla, canavarlarla dolu tehlikeli zindanları keşfetmek için diğer maceracılarla bir araya gel veya destansı PvP savaşlarında yüzlerce oyuncuya katıl.


Dungeon of the ENDLESS™
Dungeon of the Endless, Amplitude Studios tarafından geliştirilen roguelike bir kule savunma oyunudur. Endless Space ve Endless Legend'ı içeren bağlantılı Endless serilerinin üçüncü oyunudur.
 
Son düzenleme:
Moderatör
Moderatör
Admin
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
355
Çözümler
80
Konu 25.07.2023 Tarihinde güncellenmiştir.
 
Üst