Sona Erdi Haftanın Ücretsiz Oyunları #11

Moderatör
Moderatör
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
383
Beğeniler
86

Güçlü Maymun Atıcılar ile muhteşem Kahramanları harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon'ların her birini patlat!

Bloons TD 6, on yılı aşkın süredir devam eden atıcı savunması serileri ve düzenli olarak yapılan büyük güncellemeler sayesinde, milyonlarca oyuncunun en sevdiği oyun haline geldi. Bloons TD 6 ile uzun saatler boyunca strateji oyununun keyfini çıkar!

  • Düzenli güncellemeler! Her yıl yeni karakterler, özellikler ve oyun deneyimi içeren birkaç güncelleme sunuyoruz.
  • Patron Etkinlikleri! Korkutucu Patron Bloon’lar en güçlü savunmalara bile meydan okur.
  • Yolculuklar! Temaları, kuralları ve ödülleri ile bağlantılı harita serisinde savaş!
  • Çekişmeli Bölge! Diğer oyuncularla gücünü birleştir ve bölge için diğer beş takıma karşı savaş. Paylaşımlı haritada karoları ele geçir ve lider tablolarında rekabet et.
  • Görevler! Masallar anlatmak ve bilgi paylaşmak için tasarlanmış Görevlerle, Maymunları gaza getirenin ne olduğunu araştır.
  • Ganimet Mağazası! Maymunlarını, Bloon’larını, animasyonlarını, müziğini ve daha fazlasını özelleştirmeni sağlayacak onlarca kozmetik eşyanın kilidini açmak için Ganimetler kazan.
  • İçerik Tarayıcısı! Kendi Görevlerini ve Yolculuklarını oluştur, ardından diğer oyuncularla paylaş, en beğenilen ve en çok oynanan topluluk içeriğine göz at.

Lich, dünyayı sonsuz bir döngünün içerisine soktu ve bu dünyanın sakinlerini bitmek bilmeyen bir kaosa sürükledi. Cesur kahramanın girdiği her benzersiz keşif seferi döngüsü boyunca düşmanlar, yapılar ve araziler yerleştirmek için genişleyen bir mistik kart destesi kullan. Girdikleri savaşlar için her kahraman sınıfı adına güçlü ganimetleri toplayıp kuşan ve döngü boyunca her macerayı güçlendirmek için hayatta kalanların kampını genişlet. Sonsuz umutsuzluk döngüsünü paramparça etme maceranda yeni sınıfların, yeni kartların ve sinsi gardiyanların kilidini aç.

Sonsuz Macera:

Rastgele oluşturulmuş bir döngü yolu boyunca her bir keşif seferine çıkmadan önce kilidi açılabilir karakter sınıfları ve deste kartları arasından seçim yap. Hiçbir keşif seferi öncekilerle aynı olmayacak.

Mücadeleni Planla:

Kendi tehlikeli yolunu oluşturmak için her döngü boyunca yapı, arazi ve düşman kartlarını stratejik bir şekilde yerleştir. Kampın için değerli ganimet ve kaynakları toplarken hayatta kalma şansını yükseltmek için kartlar arasında dengeyi kur.

Yağmala ve Yükselt:

Tehditkâr yaratıkları vur, anında kuşanmak için daha güçlü ganimetler topla ve yol boyunca yeni avantajların kilidini aç.

Kampını Genişlet:

Zor kazanılan kaynakları kamp alanı yükseltmelerine dönüştür ve keşif seferi yolunda tamamlanan her döngüde değerli takviyeler kazan.

Kayıp Dünyayı Kurtar:

Dünyayı kurtarmak ve Lich'in zaman döngüsünü kırmak için büyük bir destanda bir dizi zalim muhafız bölüm sonu canavarını alt et!
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst