Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Yeni oyuncuların bilmesi gereken sunucu komutları / Usable commands for new players

Üye
Katılım
20 Tem 2021
Mesajlar
6
Çözümler
6
TR🇹🇷
Sohbet bölümüne "!rs" yazarak, veya konsola "rs" yazarak, mevcut skor durumunuzu sıfırlayabilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!chal" yazarak, veya konsola "sm_chal" yazarak, sunucudaki oyunculardan herhangi birisine bir ellik meydan okuyabilirsiniz.
Sohbet bölümüne "
!guns" , "!gun", "guns" veya "gun" yazarak, veya konsola "sm_guns" yazarak, kullanmış olduğunuz silahı değiştirebilir ve farklı oyun modlara ulaşabilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!timeleft" yazarak veya konsola "timeleft" yazarak, sonraki harita için ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!nextmap" yazarak veya konsola "nextmap" yazarak, oylamadan sonra seçilen ve oynanacak olan haritanın hangi harita olduğunu görebilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!nominate" yazarak veya konsola "sm_nominate" yazarak, sonraki harita oylamasına istediğiniz bir haritayı ekleyebilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!top" yazarak, sunucuda oynayan kişilerin skorunu görebilirsiniz.(Kendi skorunuz da en altta gözükmektedir.)
Sohbet bölümüne "!toptime" yazarak sunucuda oynayan kişilerin sunucuda ne kadar vakit geçirdiklerini görebilirsiniz.(Kendi süreniz de en altta gözükmektedir.)
Sohbet bölümüne "!rank" yazarak, sunucudaki K/D puanınızı öğrenebilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!lvl" yazarak, rütbelerle alakalı birden çok seçeneğe ulaşabilirsiniz. (Rütbelere ulaşmak için gerekli olan puanlar, rütbe sıfırlama vs.)

(Aşağıda yazmış olduğum maddeleri uygulayabilmeniz için, RunAway CSGO sunucusunun Steam grubuna katılmış olmanız gerekmektedir.
Grup linki=
)
Sohbet bölümüne "
!knife", veya konsola "sm_knife" yazarak, sunucu içinde kullanmış olduğunuz bıçağı değiştirebilirsiniz.
Sohbet bölümüne "!ws" yazarak, veya klavyenizden virgül (,) ve nokta (.) tuşlarına basarak, kullanmış olduğunuz bıçak, silah, tabanca ve daha bir çok silah/bıçağın desenini değiştirebilirsiniz.

EN🇺🇲
To reset your own score, you can type "!rs" to chat, or "rs" to console.
To challange someone on the server for only one round ,you can type "!chal" to chat, or "sm_chal" to console.
To change your guns, pistols etc. or discover for different game mods ,you can type "!guns", "!gun" , "guns" or "gun"to chat , or "sm_guns" to console.
To learn how many minutes/seconds left for next map, you can type "!timeleft" to chat , or "timeleft" to console.
To learn next map after vote, you can type "!nextmap" to chat or "nextmap" to console.
To nominate any map for vote, you can type "!nominate" to chat, or "sm_nominate" to console.
To learn how many points the people playing on the server have made, you can type "!top" to chat. (You can see your points at the bottom.)
To learn how many minutes/hours people spend on the server, you can type "!toptime" to chat. (You can see your time at the bottom.)
To learn your K/D points, you can type "!rank" to chat.
To discover so many options about servers rank system (The points required to reach the ranks, rank resetting etc.), you can type "!lvl" to chat.

(You must join our RunAway CSGO Steam group to apply these articles or it won't work.
Group link= )
To change your knife on the server, you can type "!knife" to chat, or "sm_knife" to console.
To change your knife, gun or pistol etc. skins, you can type "!ws" to chat or, you can press your comma (,) or point (.) key on your keyboard.
 
Son düzenleme:

Benzer konular

Üst