Twitch abonelik fiyatlarına beklenen zam geldi!

  • Konu Yazar
twitch-yeni-abonelik-fiyatlari.jpg
Amazon yeni bir kararla Türkiye'nin de içinde bulunduğu bazı ülkelerde Twitch abonelik fiyatlarında değişikliğe gitme kararı aldı. Amazon'un bir anda yüksek zam yapmasındaki en dikkat çekici etmen yeni yayıncı platformu olan Kick'in, yayıncılara yaptığı özel teklifler olduğu düşünülüyor.

Twitch her ne kadar izleyicilerin yayıncıları daha fazla destekleyebilmesi için bir takım çalışmalar yaptıklarını ve bu zamların da buna dayandığını söylese de yayıncı gelirleri hakkında net bir paylaşım bulunmuyor. Sıradaki güncellemelerde Kick'e karşı rekabet etmek isteyen Twitch'in, yayıncı gelirlerini de iyileştireceğini umuyoruz.

Kademe
Mevcut Fiyat
Yeni Fiyat
Kademe 1​
9,90 TRY​
43,90 TRY​
Kademe 2​
19,99 TRY​
87,90 TRY​
Kademe 3​
49,99 TRY​
215,90 TRY​

Yeni fiyatlar 28 Mart itibariyle yürürlüğe girecektir, bu tarihe kadar eski fiyatlardan abone olabilirsiniz. Fiyat güncellemesi yalnızca web üzerinden satın alınan abonelikler için geçerlidir. Mobil uygulamadaki fiyatlarını daha sonra güncelleyeceklerini belirttiler.
 
Moderatör
Moderatör
Admin
Katılım
12 Tem 2022
Mesajlar
203
Beğeniler
18
Konum
Sakarya
Yine yayıncı bir şey kazanamayacak twitchten. Kick işi biraz daha ilerletip kademeli abonelik getirirse çok fena geçiş olacak gibime geliyor. Zaten daha betada gerekli güncellemelerden sonra görmek lazım. İzlenen yayıncılara teklif verip saatlik ücrette ödeyeceklermiş. 1 yıl öncesine kadar kimsenin takmadığı site yakında twitche büyük bir darbe indirecek.
 

mrc

EnderMovie
Sunucu Yöneticisi
Moderatör
Katılım
20 May 2023
Mesajlar
272
Beğeniler
66
"Kick.com, 20/02/2024 tarihli ve 2024/5 sayılı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kararıyla erişime engellenmiştir" Gerekli düzenleme ile açılacaktır. Twitch zamı ardından çoğu kişi, Kick platformuna geçiş yapıcağını düşünüyorum.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst