Deprem Canlı Yayın Kanalları - Twitch-Youtube

Aktif üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
28
Beğeniler
23
Merhaba.
Twitch Deprem destek yayınlarını yapan yayıncıların Multi TV (çoklu ekran) özelliği, Youtube TV kanallarının deprem haberlerini çoklu ekran olarak tek bir sayfada onlarca yayını izleyebileceğiniz sistem geliştirdik.
Hiç bir kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak sizlere sadece twitch üzerinden deprem yayın desteği yapan insanların tek bir sayfada birleştirilerek aynı anda izlenmesini sağlyıor, youtube üzerinden yayın yapan ünlü kişilerin tek bir sayfadan ulaşabilmesini sağlamak amacıyla bu projeyi geliştirdik. Umarım bu sistem hepimizin işine yarar.

site: https://multiwatch.live/
youtube onlarca canlı yayın 1 sayfa: https://multiwatch.live/youtube.php
twitch onlarca yayın 1 sayfa: https://multiwatch.live/twitch.php
youtube global canlı yayın: https://multiwatch.live/enyoutube.php

multiwatch1.PNG
 
Son düzenleme:
Üye
Katılım
22 May 2023
Mesajlar
8
Beğeniler
1
3-4 ay onceki konuya mesaj yazmamin sakincasi var midir bilmiorum ama
boyle bir site icin host olarak ne kullaniyorsunuz ve ucret oduyorsaniz ne kadar acaba? yakinda bana da lazim olacagindan sormak istedm.
 
Aktif üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
28
Beğeniler
23
Selam. Ben guzel net sınırsız hosting kullanıyorum aynı hosta 3-4 sitem bağlı olduğu için hangi şartlarda bir host gerekir bi fikrim yok fakat yayınlar youtube üzerinden geldiği için host çok iyi olmasına gerek olacağını düşünümüyorum çünkü her izleyenin kendi bilgisayarı zorlanır sadece. Çok iyi Hostluk durum yok
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst