CS2 Topluluk Sunucuları

RunAway
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
897
Beğeniler
355

CS2 topluluk sunucuları açıldı.

Atölye güncellemesiyle birlikte Pro Public modlar dışında farklı modlarda da sunucu oluşturulmasına imkan sağlanılmıştı. Bazı modlar geliştirildi, bazıları geliştirilmeye devam ediyor.

Az sayıda da olsa Jailbreak, Bunnyhop, Surf, Deathmatch, Zombie Escape, Awp, Aim ve Retake gibi modlardaki sunucuları arayarak bulabilirsiniz. CS2 topluluk tarafı hala geliştirilmekte olup hali hazırda eksikleri bulunmakta.

CS2 Topluluk Sunucularına nasıl girebilirim?

Steam > Görünüm > Oyun Sunucuları kısmından topluluk tarayıcısını açıp sunucuları keşfedebilirsiniz.

1708044836846.png

> RunAway CS2 Sunucu Listesi <

1708123248596.png

Oyun deneyimi şuanda beklentilerimizi tam olarak karşılamasa da toplulukta oynanan oyunun edilen sohbetin eğlenceli olduğu konusunda umarım hepimiz hemfikirizdir. Bu sancılı süreçte topluluklara göstereceğiniz destekle modların/eklentilerin daha hızlı geliştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Peki CS2 Topluluk Sunucuları neden bu kadar yavaş gelişiyor?

CS2 olması gerekenden erken çıkartıldığı veya yeterince hazır ortam yaratılmadan çıkartıldığı için bu kadar yavaş gelişim gösteriyor. Geçici çözümlerle (counterstrikesharp gibi) modlar/pluginler kodlanmaya geliştirilmeye çalışılıyor. Biliyorsunuz ki Counter-Strike topluluk tarafındaki tüm eklentiler topluluktaki gönüllüler tarafından geliştiriliyor. Topluluk tarafında şu anda CSGO'ya göre çok az oyuncu olduğu ve araçlar yetersiz olduğu için geliştiricilerinde bu konuda işi epey zor. Source2mod çıkana kadar da pek kolay olmayacak gibi görünüyor.

Sizce yakın zamanda CSGO'daki modları oynayabilir miyiz?
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular Tarih
PantEreN 0 299
Xiao Minghai 0 230
Xiao Minghai 1 155
Joseph- 2 1K
samet.yiilmazx 0 874

Benzer konular

Üst