Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

[CS:GO] En İyi BHOP Sunucuları

BHOP Yöneticisi
Yönetici
Sunucu Yöneticisi
Katılım
15 Tem 2021
Mesajlar
18
Çözümler
11
RunAway'den herkese merhaba, bugün sizler için CS:GO'da mouse hakimiyetinizi geliştirmek veya sadece eğlenmek için oynayabileceğiniz en iyi yerli ve yabancı BHOP (Bunnyhop) sunucularını inceledik.

Listeye geçmeden önce sizlere topluluk sunucuları hakkında çok kısa bilgi vermek istiyoruz. Topluluk sunucuları; CS:GO’nun resmi sunucularının yanı sıra, genelde aynı ülkeden oyuncuların birlikte toplanarak farklı modlarda oyun oynadıkları yerlerdir. Hem arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, hem de CS:GO rankınız etkilenmeyeceği için oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.


CCyZLBe.jpeg


Topluluk Sunucularının Avantajları; sahip olmadığınız skin ve itemleri (bıçaklar, ajanlar, silah skinleri, eldivenler gibi) bu sunucularda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. RunAway olarak bir çok modda Topluluk Sunucularına sahibiz. Tüm sunucularımızın bulunduğu sunucu listesine ulaşmak için tıklayın.


  • CS:GO Bhop EASY sunucumuz: bhop.runawaytr.com (45.10.56.77)
  • CS:GO Bhop HARD sunucumuz: bhop2.runawaytr.com (45.10.56.2)
Topluluk Sunucularına katılmak için şu adımları izleyebilirsiniz

CS:GO ayarlarından “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir (~)” seçeneğini aktif edin > “é” tuşu ile konsolu açın > connect “Server IP” yazıp, giriş yapabilirsiniz.


Türkiye Sunucuları
Yabancı Sunucular
 

Benzer konular

Üst