Bahar Şahin "Çocuklarınızı kadın gibi giydirmeyin"

Tanınmış üye
Yönetici
Yönetim
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
935
Beğeniler
364

Bahar Şahin: "Bakın mesela yani buna bir şey denmez, cahile laf anlatılmaz. 5 yaşındaki çocuğu açık giydirmeyin demiyorum 25-30 yaşında biri gibi giydirmeyin. Görüntüye kadınlar yüklemeyin bırakın çocuk gibi kalsın diyorum. Çocuklar sosyal medyanın bir kuklası zaten olmamalıdır."

Özellikle sosyal medyadaki ünlü anne babaların çocuklarını giydirme şeklini eleştirmiş, sizce haklı mı, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
 
Aktif üye
Katılım
14 May 2022
Mesajlar
42
Beğeniler
5
Şuan 14 yaşında olan kızlarla 10 sene önce 14 yaşında olan kızlar kesinlikle aynı değiller. Burada olay kısa giyinmek veya askılı giyinmek değil, kimse de bunu yargılamıyor. Amma velakin biz 'kızlar istediğini giyer' diye kaliteli bir feministlik yapmak istiyorduk, bu maalesef 'küçük kızlar sosyal medya ve yeni moda anlayışı baskısı ile fark etmeden seksi giyinmek zorunda hissediyorlar' a evrildi . Sosyal medya son yüzyılda yapılmış en kötü gelişimdir. İnsanlar bu mecralar sayesinde bilgiye erişse bile bir şeyin insan elinde ne kadar kötüye gidebileceğini gördük , GÖRMÜŞ OLDUK...


ezgif.com-gif-maker (3).gif
 
Aktif üye
Katılım
11 Nis 2022
Mesajlar
49
Beğeniler
25
Olay dönüyor dolaşıyor eğitime geliyor. Ebeveyn olamayacak insanlar çocuk sahibi olursa çocukları sosyal medya malzemesi oluyor.

Giyime, şapkaya, elbiseye kafa takılacağına çalışan anne/baba yüzünden sevgisiz büyüyen çocukları dile getirsinler...
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular Tarih
Boundless 0 490

Benzer konular

Üst