Asaf Discord Moderatörü Başvuru Formu

Aktif üye
Admin
Discord kullanıcı adınız nedir?:
asafterim

18 yaşından büyük müsünüz?:
Hayır

Başvuru gereksinimlerini karşılamıyorsanız referansınız kimdir?:
Burak Aksakal

Discord'daki aktivitenizi nasıl tanımlarsınız?:
Discordu hem telefondan hemde pcden aktif olarak kullanıyorum. Discordu durumum hep boşta kullanıyorum herhangi bir bahsetme veya dmden mesaj alabilirim diye. Discorduda çoğunlukla RunAwayın chat kanallarını takip edicek şekilde kullanıyorum ve gerketiğindede mesaj yazıyorum.

Neden Moderatör olmakla ilgileniyorsunuz?:
İnsanlarla iletişim kurup sorunlarını çözmeyi seviyorum. Şikayet veya sorunlarla en iyi çözüm yolunu bulup karşı tarafı memnun etmeyi ve topluluğun düzenini sağlayabileceğimi düşünüyorum.

İki kullanıcı arasındaki kavgada nasıl bir yol izlerdiniz?:
Öncelikle iki tarafın arasındaki olaya (Olayda küfür veya argo yoksa,var ise öncelikle düzgün bir üslüpla konuşulmasını söylerim) müdahale etmeyip izlerim.
Sonra ikisininde dinlerim.
İkisinide dinledikten sunucunun kurallarına uygun bir şekilde yol izlerim.
Eğerki iki taraf söylediğim şeyleri dikkate almayıp kavgaya hala devam ederlerse küçük bir uyarı geçerim.
Hala dikkate almazlarsa bu sefer 1'er dakikalık timeout atarım.
Timeoutdan sonra yine devam ederlerse sunucunun kurallarına göre bir yaptırım uygularım.

Aktif üye
Admin
Discord kullanıcı adınız nedir?:
asafterim

18 yaşından büyük müsünüz?:
Hayır

Başvuru gereksinimlerini karşılamıyorsanız referansınız kimdir?:
Burak Aksakal,PantEreN

Discord'daki aktivitenizi nasıl tanımlarsınız?:
Discordu hem telefondan hemde pcden aktif olarak kullanıyorum. Discordu durumum hep boşta kullanıyorum herhangi bir bahsetme veya dmden mesaj alabilirim diye. Discorduda çoğunlukla RunAwayın chat kanallarını takip edicek şekilde kullanıyorum ve gerketiğindede mesaj yazıyorum.

Neden Moderatör olmakla ilgileniyorsunuz?:
İnsanlarla iletişim kurup sorunlarını çözmeyi seviyorum. Şikayet veya sorunlarla en iyi çözüm yolunu bulup karşı tarafı memnun etmeyi ve topluluğun düzenini sağlayabileceğimi düşünüyorum.

İki kullanıcı arasındaki kavgada nasıl bir yol izlerdiniz?:
Öncelikle iki tarafın arasındaki olaya (Olayda küfür veya argo yoksa,var ise öncelikle düzgün bir üslüpla konuşulmasını söylerim) müdahale etmeyip izlerim.
Sonra ikisininde dinlerim.
İkisinide dinledikten sunucunun kurallarına uygun bir şekilde yol izlerim.
Eğerki iki taraf söylediğim şeyleri dikkate almayıp kavgaya hala devam ederlerse küçük bir uyarı geçerim.
Hala dikkate almazlarsa bu sefer 1'er dakikalık timeout atarım.
Timeoutdan sonra yine devam ederlerse sunucunun kurallarına göre bir yaptırım uygularım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar