Sona Erdi Amazon Prime Gaming Temmuz'da Verilecek Oyunlar

Moderatör
Moderatör
Katılım
22 Nis 2022
Mesajlar
365
Beğeniler
83
Listede Prey, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Star Wars: The Force Unleashed dahil olmak üzere 8 farklı oyun yer alıyor. Önümüzdeki dört hafta içerisinde erişime açılacak oyunların toplam değeri ise 600TL.

Prey (Alınabilir)
2032 yılında ayın yörüngesinde dönen bir uzay istasyonu olan Talos I'de uyanıyorsunuz. İnsanlığı sonsuza kadar değiştirmeyi amaçlayan bir deneydeki en önemli deneksiniz ancak işler son derece sarpa sarıyor. Uzay istasyonu tehlikeli uzaylılar tarafından istila edildi ve uzaylılar şimdi de sizi avlamaya çalışıyor. Talos I'in ve kendi geçmişinizin karanlık sırlarını araştırırken Typhon uzaylıları tehdidine karşı galip gelmek için istasyonda bulunan aletleri, zekânızı, silahlarınızı ve akılalmaz yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmanız gerekiyor. Talos I istasyonu ve istasyondaki herkesin kaderi sizin elinizde.

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (Alınabilir)

Kaçırıldınız. Hapsedildiniz. İşkence gördünüz. Büyücü Irenicus, sizi kalesinde esir tutuyor ve doğuştan sahip olduğunuz güçleri elinizden almaya çalışıyor.

Damarlarınızda dolaşan kötülüğe karşı koyarak sizi bekleyen karanlık kaderden kurtulabilir misiniz? Yoksa içinizdeki bu canavarca dürtüyü benimseyerek yeni Cinayet Lordu olarak ilahi bir mertebeye mi yükseleceksiniz?


Cook, Serve, Delicious! 3?! (6 Temmuz)

Savaştan zarar görmüş ve radikal bir şekilde değişmiş 2042 Amerika’sında geçen, hızlı tempolu aksiyon sunmak için tamamen yeniden tasarlanmış olan bu yeni oyun yapısında, yüzlerce seviyede, – seriye eklenmiş yepyeni pek çok yemek de dahil -yüzlerce yemek pişireceğiniz yepyeni bir hikâye odaklı bu mücadeleyi baştan sona oynayın

Shovel Knight: Showdown (6 Temmuz)

Treasure Trove destanındaki favori kahramanın veya kötü karakterin olarak 4 oyuncuya kadar düelloya tutuşabildiğin üst düzey bir platform dövüş oyunu tecrübesidir. Bitmek bilmeyen çok oyunculu çarpışmalar için arkadaşlarını topla ya da Hikaye Modu'nda her birinin kendine özgü bir hikayesi olan 16 oynanabilir karakterlerden seçimini yap. Shovel Knight Showdown'da her harekette ustalaş, çeşit çeşit obje ve mekanları tecrübe et ve yepyeni keşifleri ortaya çıkar!

Star Wars: The Force Unleashed (10 Temmuz)

Oyuncular, Luke Skywalker'ın bulunduğu hikayede Force'un en derin, en karanlık tarafını keşfedebilir. Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars evreninde geçen orijinal bir hikayeyi anlatıyor. Oyuncular, Darth Vader'ın çırağı Galen, nam-ı diğer Starkiller'ı karanlık tarafa veya aydınlığa yönlendiren belirli seçimler yaparak bu orijinal evrenini birbirine katacaklar.

NAIRI: Tower of Shirin (13 Temmuz)

Hayvanların ve insanların yan yana yaşadığı vaha şehrinde aile dostu macerayı konu alan Tower of Shirin'de oyuncuların gizemli bir komployu ortaya çıkarması gerekiyor.

Wytchwood (20 Temmuz)

Gotik fabllar ve peri masalları diyarında geçen bu el işi macera oyununda, oyuncuları sihirli malzemeler, büyüler ve büyük bir macera bekliyor.

Lunar Axe (27 Temmuz)

Terk edilmiş bir evde mahsur kalan oyuncuların, şehir yok olmadan önce bir çıkış yolu bulması ve açıklanamayan sarsıntıların gizemi çözmesi gerekiyor.

 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst