Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

[SURF] Ramazan Özel VIP Çekilişi

wyptrex

Aktif üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
26
Tepkime puanı
20
Puanları
3
Herkese merhaba!
Ramazan ayı'na özel "Runaway Surf" sunucusunda VIP çekilişi yapıyorum. Kazanan 1 kişiye 30 günlük VIP yetkisi verilecektir.
Çekilişe katılmak için steam nickinizi yorum olarak yazmanız yeterlidir. Aynı hesapla birden fazla yorum yapanlarında sadece 1 hakkı olacaktır. Yani tek bir yorum yazmanız yeterlidir.
Not: Yapılacak çekiliş Güvenli çekiliş sistemi ile yapılacak olup, Tüm katılım listesi şeffaf olarak herkes tarafından her an takip edilebilir olacaktır.

Çekilişe Katılım Şartları
1.
Çekilişe katılmak için Runawaytr Forumuna üye olup, Sunucular bölümünden Surf kategorisindeki konuya (yani bu konuya) Steam nickinizi yazmalısınız.
2. Birden fazla hesapla katılan kişiler tespit edilip, kazanması halinde ödülü iptal olup yedek talihliye verilecektir.(Birden fazla hesapla çekilişe katılan oyuncuların tespiti halinde birdahaki çekilişlere katılamaması için cezai yaptırımlar uygulanacaktır.)
3. Çekiliş 07.04.2022 (7 nisan 2022 perşembe) tarihinde, akşam 21:00'da şeffaf şekilde sistem tarafından otomatik olarak çekilecektir.

Çekiliş Kontrol Adresi: TIKLA

Tüm katılımcılarımıza başarılar dilerim.
 
Son düzenleme:
Üst