Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

GameTracker hacklendi!

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
765
Tepkime puanı
252
Puanları
63
Yaş
25
Web sitesi
runawaytr.com
Son yıllarda dünyada popüler olan Sunucu sıralama, sunucu istatistikleri, sunucu afişleri, sunucu listeleme ve oyuncu istatistikleri bakımından en çok tercih edilen sitelerden biri olan GameTracker.com yüksek tehdit altında!

Kötü niyetli kişiler tarafından verilerine sızıldığı ve bu verilerin silindiği veya değiştirildiği gözlemlenmekte. Aylar önce başlayan bu sızmaya hala müdahale edilmediği/edilemediği görülüyor. Dünya sıralamasında olan sunucuların oyun modunu, ip portlarını değiştirip sıralamadan düşürerek bu sunucuların öne çıkması engelleniyor. GameTracker forum sayfalarına baktığımızda yanlış yerlere açılmış konu başlıkları, bot hesaplarla atılan kripto reklam spamları ve hakaret içerikli mesajlar bulunuyor. Bu kısımla da yıllardır ilgilenilmediği GameTracker'ın paylaşımlarına bakıldığında twitter ve facebook üzerinden 2015'ten beri bir post girilmediği görünmekte.

Genel olarak yıllardır aynı tasarımı kullanması, yetkililerin forumlarla ilgilenmemesi ve son zamanlarda sıkça yaşanan sorunlarda bir aksiyon alınmaması çoktan sonu gelmiş olan Gametracker'ı bitirecek gibi görünüyor.

Sizin bildiğiniz sunucu sıralama siteleri var mı? Sizce GameTracker'a yeni rakip çıkar mı?
 

fowlizm

Yeni üye
Katılım
4 May 2023
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
3
game state kullanılabilir, daha sade bir arayüzü var ve aktif oyuncuları görüntülemek için hazır arayüz uygulaması var fakat şuan çalışmıyor, yetkilileriyle iletişime geçip görüşülse ayarlanabilir
 
Üst