Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Discord’da yeni dönem: Kullanıcı adınızı kaybedebilirsiniz! 2023

baron244hz

Tanınmış üye
Admin
Katılım
16 Şub 2023
Mesajlar
112
Tepkime puanı
21
Puanları
18
Web sitesi
fenomenhanesi.com
Nisan ayında Sesli Mesajlar özelliğini duyuran Discord, önümüzdeki haftalarda özel kullanıcı adı ve görünen isim alma imkanı tanıyacak.

discord-kullanici-adi-sistemini-degistiriyor.jpg


runawaytr.com
HABERLER

Discord’da yeni dönem: Kullanıcı adınızı kaybedebilirsiniz!
Nisan ayında Sesli Mesajlar özelliğini duyuran Discord, önümüzdeki haftalarda özel kullanıcı adı ve görünen isim alma imkanı tanıyacak.

Dünyada en çok kullanılan sosyal platformlar arasında yer alan Discord, geçtiğimiz haftalarda değişim sürecine girdi. Nisan ayında Sesli Mesajlar özelliğini duyuran Discord, kullanıcı adlarındaki sayı bölümünü kaldıracağını açıkladı. Şirket, özel kullanıcı adı ve görünen isim alma imkanı tanıyacak.

Discord, kullanıcı adı için geliştirdiği sistemi değiştiriyor
Yeni düzenlemeyle birlikte kullanıcılar, belirledikleri adları başkalarıyla paylaşamayacak. Discord, kullanıcı adlarında yer alan # sonrası kısmı ortadan kaldırarak herkesin platformda farklılaşmasına olanak sağlayacak

discord-kullanici-adi-sistemini-degistiriyor-1-768x300.jpg

Konu hakkında blog yazısı yayınlayan şirket, “Kullanıcılarımızın dört basamaklı kodu ezberlemekte zorlandığını biliyoruz. Platformumuzda, kullanıcı adları için belirlediğimiz büyük/küçük harf duyarlılığını ve kullanıdı adından sonra gelen 4 haneli sayıyı kaldırarak sizlere daha özgür bir ortam sunmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.
 

Benzer konular

Üst