dımeğlır tanıtım

Yeni üye
İsim: Salih
Doğum günü: 13 ağustos
Cinsiyetinizin tam tersi olsaydınız ne yapardınız: tw de oramı buramı açıp para kazanırdım heralde
Hangi sunucuları tercih ediyorsunuz: ranebey
Ne zamandır CS:GO oynuyorsun: kasım 2014
Ne zamanlar online oluyorsun: işim gereği artık günde 4-5 saat olabiliyorum
Bu sunucudaki en büyük başarın: herkese karşı eşit ve adaletli olmak
Başına gelen en güzel şey: 3 ay önce ilk defa aşık olmam
Başına gelen en kötü şey: 1 ay önce aşık olduğum kızdan friendzone yemem
Sıklıkla söylediğin kelimeler/cümleler:
En büyük korkun: malum işteyken aile fertleri tarafından yakalanmak ama 9 yıllık profesyonel ve kusursuz kariyerim var
En son başınıza gelen utanç verici olay: aklıma gelen ilk olayı dökeyim buraya belki okuyanlar olur. ortaokuldayken hoşlandığım sapsarı saçlı masmavi gözlü arnavut bir kız vardı fakat başka sınıftaydı. bir gün okul çıkışı hemen sınıf maçı yapmaya karar vermiştik. sol kanattaydım ve 5 dakika sonra bi baktım hemen benim mevkimin yanında maçı izliyo göz göze geldik hemen. zaten o aralar hoşlandığımı fazlasıyla belli etmiştim. maçı izliyo diye gaza gelmiştim güzel hareketler yaptıktan sonra bakıyo mu diye kontrol ediyodum tekrar göz göze geliyoduk sırıtmalar vesaireler... daha sonra sağdan kanattan puştun teki yanıma gelip kanka ben burda hiç iyi değilim gözünü seveyim yer değişelim felan dedi ben de enayi gibi kabul ettim ve sağ kanada geçtim. oynuyoruz felan 5 dakika sonra bi bakayım duruyo mu benim kız hala orda diye bi baktım gitmiş maçı izlediği taraftan. hay anasını satıyım gitmiş ya dedim halbuki maçtan sonra evine bırakma hayalleri kuruyodum. hava da çok sıcak en son ne zaman su içtiğimi bile bilmiyorum ağzımda kupkuru leşşşşş gibi balgam oluştu hepsini toparlayıp hağğwwwklkk puuuu yaptım sağıma doğru flick atarak.. yerde fransanın haritası oluştu balgamımla kocaman. sonra bir baktım tekrar döndüm birinin ayak ucuna geldiğini görmüştüm flick atarken. özür dileyim felan diye bi baktım benim kız amk. sağ tarafa geçtim diye sağ tarafa gelmiş maçı izlemeye.. hiçbir şey demeden gitti. ve o aşk o gün orda yaşanmadan bitti.
Bu sunucuda oynayan en sevdiğin üye(ler) ve neden:
Favori hayvan: köpke
Favori renk: mavi
En sevdiğiniz şarkı: is it wrong
Favori kitap: kürt mangolu maradona
Favori film: yolcu
Favori TV Gösterisi: izlemem
En sevdiğiniz tatil yeri: kumbağ
Ziyaret ettiğiniz en havalı yer: anıtkabir
Yalnız kalmak için en sevdiğin yer: zb sahil
Boş zamanlarında yapmayı en sevdiğin şey: müzikle beraber yürüyüş
Vakit geçirmekten keyif aldığın en sevdiğin kişi: saidermal
Kimse bakmıyorken yapmayı en sevdiğin şey: osbir
Seni gülünç derecede güldüren bir şey: bu aralar yok
Var olmasını istediğiniz bir şey: bir tutam aşk ve güven
Bu sunucunun bir noktada olmasını veya olmamasını istediğiniz ya da geri almak istediğiniz bir şey: bu ney
Son derece yetenekli olduğun ya da sahip olduğun bir şey: ağzımla dımbıllan çalmak
Favori Meme veya GIF: kawhkawa

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar