Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Admin Alımına Yaş Sınırı Getirilmeli

demo

Yeni üye
Katılım
17 Ocak 2023
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Admin alımına yaş sınırı getirilmeli . Adamlarla tartışılmıyor hem suçlu hem güçlü 15 yaşında adamlar toplanmış kendilerine lafta ettirmiyorlar oyun içinde liderliğinden şikayet ettim diye boş mikrofon kullanma sebebiyle bana 1 saat mute atıyor. Buna ek olarak chat üzerinden , başka bir kişinin boş mikrofon basmasına mute at dedim. Beni takmadı tabi ki bunun üzerine başka kişi yine boş mikrofon bastı kendisine yine söyledim ama sadece uyarıp geçiştirdi ve hemen ardından bana gag attı . yani kısacası admin alımına yaş sınırı getirilmeli şahsi fikrim olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin admin alınmasıdır .
 

The-HλRD-K!NG

Üye
Admin
Katılım
12 Tem 2022
Mesajlar
11
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Sen ilk önce adminlere ve liderlere saygılı olmayı öğren, bağırmamayı öğren. Adminlik için yaş sınırı zaten var bilip bilmeden bir şeylere konuşma o sunucuda 15 yaşında kişiler yok forumdan admin başvuruma bakabilirsin kaç yaşımda olduğumu görürsün, ayrıyeten o dediğin kişiye de mute atıldı. Sinirliysen sinirini git başka yerde çıkart sunucu da çıkartmaya hakkın yok, ben de sinirli oluyorum ama sinirimi sunucuda ki oyunculardan çıkartmıyorum. Bir de adminle ya da liderle sorunların varsa adam gibi söyle, azarlayarak söyleyemezsin.
x.jpg
Bir daha da bunları dersen daha fazla mute yiyeceksin. Belki bunları demeseydin senden af dilerdim ama iyiki de sana mute atmışım, hiç pişman değilim. Son olarak ise her önüne gelene mute atsaydım sunucuda adam kalmazdı.
 
Son düzenleme:

demo

Yeni üye
Katılım
17 Ocak 2023
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
3
bak güzel kardeşim ben bu küfürleri gag yedikten sonra ettim yani bu küfürleri kimse görmedi tutupta gag yedikten sonra ettiğim küfürleri göstermekle eline birşey geçmez öncelikle 15 yaş sınırı değildir lise 2 ye giden bir çocuktur ama 18-20 öyle mi üniversite yolu çeken kocaman adamlar arada 3 yıl var ne fark eder dersen daha fazla bir şey yazmayacağım . ben normalde sinirli biri değilimdir burada da sinirimi çıkartmıyordum yapılan haksızlığa ses çıkarıyordum . Sana her önüne gelene mute at diye birşey demedim sadece o sırada boş mikrofon basan birine mute at dedim . hadi ben bu küfürleri ettim diye haksız sayılayım ama sen yine haksızsın neden gelipte gag dan sonra ettiğim küfürleri buraya atıyorsun
 

Benzer konular

Üst