Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam Bannerı #1

Reddedildi wewj Mute/Ban İtiraz Formu

wewj

Yeni üye
Steam İsmi:
-wewj

Steam ID:
STEAM_0:0:225204404

Listelenen yasak nedeni:
küfür

Hangi sunucudan banlandınız?:
ben dini değerlere sövdüğümü kabul etmiyorum

Neden banlanmamalısın?:
Merhabalar ben Emir, CS:GO oyununda yaklaşık 8000 saatim var ve toksikliği sevmem bana karşı olunmasını da istemem. Retake sunucunuzu düzenli olarak oynarım zevkimi alıp çıkarım eğlenirim bir kaç tanıdık arkadaşlarım var.
Bugün 1 versus 1 serverinizde yeni hesap bir arkadaşa öldükten sonra çok sinirlenip sesli olarak "amk" küfürünü kullandım bunun adına özür dilerim ve üstüne perma mute-gag yedim, eğer ailevi değerlerine küfür etseydim ve bu muteyi yeseydim evet hakkımdı, ama "amk" küfürü zaten günlük hayatta da bizim nokta gibi kullandığımız bir şey, bunun üstüne sınırsız mute yemek biraz üzücü, umarım kaldırılır.

"allaha küfür etmedim ve öyle deniliyor çok yüksek ihtimal karıştırılmış"

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
ocaMerhaba @wewj, geçen açtığın itirazda da hiç küfür etmediğini söylemiştin. Admin allaha küfür ettiğini söylemişti, chat geçmişine baktığımda 29 ocak günü küfür etmişsin aşağıdaki spoyler kısmından log kaydına ulaşabilirsin.

22:41:00 | STEAM_1:0:225204404 | -wewj : allahının amınma koyayım

aNy1

Üye
Yetkili birisi sunucuda yokken insanların ailevi değerlerine hakaret edip, ayrıyeten insanların dini değerlerine de hakaret ettikten sonra gelip buraya hiçbir şey olmamış gibi birden fazla kez şikâyet talebi oluşturman şaşırtıcı doğrusu.

Alesta

Üye
Web sitesi
www.alesta.me
Yetkili birisi sunucuda yokken insanların ailevi değerlerine hakaret edip, ayrıyeten insanların dini değerlerine de hakaret ettikten sonra gelip buraya hiçbir şey olmamış gibi birden fazla kez şikâyet talebi oluşturman şaşırtıcı doğrusu.
Diğerini yalanlaması ayrı komik. Umarım bir daha sövmeyecek şekilde akıllanırsın. İyi günler iyi oyunlar dilerim.