Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi stillmaticsgo Admin Başvuru Formu

stillmaticsgo

Yeni üye
Steam İsmi:
STILLMATIC

Steam ID:
STEAM_0:1:430308121

Discord kimliğiniz:
STILLMATIC"#5425

Oyun Süresi (saat):
9,350

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Deathmatch

Neden Admin olmak istiyorsun?:
70 saate yakın bir zaman geçirdim serverde.Admin olmadığını ve serverde argo kullanıp hile açan çoğu kişiye maruz kaldım bu yüzden.

Aktif olduğu zamanlar:
7/24

Seni neden kabul edelim?:
Daha öncesinde wasp da adminlik yaptım.Profesyonel olarak kariyerim devam ediyor ve kendime boş vakit ayırabilecek potansiyeli oluşturdum.Bu boş zamanımı RUNAWAY adı altında değerli kılarak yeni tecrubeler edinmek istiyorum.Ciddi ve disiplinli bir yapıya sahibim konunun ne olduğunun önemi yok yeter ki bir iş olsun.
Oyun içersinde yeterli oyun bilgisine sahibim diye düşünüyorum , metayı adım gibi biliyorum insan ilişkilerim kuvvetli her konuda çözüm odaklı bitirici girişimlerim söz konusu.Neden olmasın?

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @stillmaticsgo, admin başvuru programımıza göstermiş olduğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Programın temel gereksinimlerini şu anda karşılamadığınız için başvurunuzu onaylayamıyoruz. Gerekli şartları sağladıktan sonra discorddan benimle iletişime geçebilirsiniz. İyi günler.
Temel Gereksinimler:
  • RunAway discorduna katılın,
  • İlgili sunucuda +60 saat oynama süresi,
  • Forumların nasıl çalıştığı ve nasıl etkileşim kurulacağı hakkında bilgi sahibi olunmalı,
  • Topluluğu tanımak için sunucuda yeterince aktif,
  • Eleştiriyi kaldırabilen ve öfkesini kontrol edebilen,
  • Çoğunlukla temiz ve saygın kişiler (VAC, RunAway Sourcebans geçmişi temiz)