Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi Sebleron Mute/Ban İtiraz Formu

Sebleron

Yeni üye
Steam İsmi:
Sebleron

Steam ID:
STEAM_0:1:206274217

Listelenen yasak nedeni:
aimlock

Hangi sunucudan banlandınız?:
Retake

Neden banlanmamalısın?:
Merhabalar, öncelikle beni banlayan yöneticinin 'FURYY' Faceitte 10 level olup kendisinden düşük levelli insanları keyfi veya arkadaşı top1'e daha rahat kasmasından dolayı banladığını düşünüyorum. 1600 saat csgo oynamam var fakat geçmişte 5000 saat daha oynamam var. Timing vuruşlar atıyorum ve tec9 oynamamdan rahatsız oldu bana ve hakaretler etmeye başladı. Fakat ben çok küfür ediyordum ama buna karşın hiçbir şey yapmadı, mute veya gag yemeyi hak ediyorum. Arkadaşı 'Hmm' insanlara küfür etmesine rağmen ne mute ne gag yiyordu. Haksızlık karşısında susmamak için geç de olsa yazdım. Banımı kaldırmak veya kaldırmamak size kalmış.
İyi günler.

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @Sebleron, geçmişteki saatlerinizi göremediğimiz için gördüğümüz kadarıyla karar vermekteyiz. "FURYY" topluluğumuzda kendini kanıtlamış, tecrübeli ve hile konusunda doğru kararı verebilecek bir kişidir. Arkadaşlarının Top1'e kasmasını gerektirecek bir ödül de vermemekteyiz. Retake sunucularımızda yönetimi ve 5v5 oynanmasından dolayı küfüre tolerans gösterilebilir. Banınızın üzerinden 6 ay geçtikten sonra itiraz talebi açarsanız tekrardan değerlendirebiliriz, ne yazık ki şuanda size yardımcı olamayacağım.