Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi saylır Mute/Ban İtiraz Formu

saylır

Yeni üye
Steam İsmi:
✪clyre

Steam ID:
2627 1

Listelenen yasak nedeni:
Küfür

Hangi sunucudan banlandınız?:
retake #1

Neden banlanmamalısın?:
Arkadaşlarla her zamanki gibi oynuyoruz aramızda "amk , amcık" felan diyoruz sonra "wal" denen arkadaş geldi 2 mizede gag attı bizde doğal olarak buna triggerlandık yaklaşık 2 3 map boyunca adamı toxicledik yalan yok ama 1 kere bile küfür etmedik sonra 2 3 gün sonra geldi svye durduk yere bana perma mute gag attı yok kanıtı mı ne varmış. Şöyle bi düşünce olabilir "sen kimsin ki sana güveneyim. adam admin olmuş ona güvenecem" falan filan yaklaşık 2 senedir svdeyim ve sv nin %75 i beni tanıyor hiç biri toxic olmadığımı biliyor açarsan sevinirim konuştum arkadaşla toxicden banlamış sorarsınız sv ye tek tek girip clyre toxic mi diye ya da kısayolu var direk viplere sorun
tşk.

saylır

Yeni üye
her sv den banlamış bir de şaka mı bu ??????????????????? Allah aşkına çoluk cocuga yetki vermeyin ya

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @saylır, burada adminleri değerlendirmek sizin üstünüze vazife değil. Her zaman aranızda kullandığınız kelimelerde sunucumuzda yasak, adminin o an müdahale etmesi veya geriye dönük işlem yapması kaçınılmazdır. Steam idnizi de yanlış yazmışsınız, bu şekilde herhangi bir kontrol sağlayamayacağım gibi, bir dahaki sefere benzer bir üslupla yanıtta alamazsınız.