Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kabul Edildi SAS Admin Başvuru Formu

SAS

Üye
Katılım
29 Ocak 2023
Mesajlar
15
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Steam İsmi:
ՏΛƧ, xylid

Steam ID:
STEAM_1:0:442933770

Discord kimliğiniz:
fufuker1#1237

Yaş:
19

Oynama süresi (sunucu/toplam):
189/3974

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Awp

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Sunucuda adminler olsa da zaman zaman sunucu başı boş kalıyor, özellikle sunucunun unprime olan kullanıcılara da açılmasından sonra küfür edenler, hile kullananlar havada uçuşmaya başladı. Oyun içi huzuru sağlamak için bu pozisyona başvurmak istiyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Genellikle 18.00 - 00.00 arasında aktifim

Seni neden kabul edelim?:
RunAway AWP sunucusu, gerçekten de oynadığım tek sunucu. Bunu şakasız söylüyorum
Mart 2020 tarihinden beri sadece bu sunucuda oynuyorum, 3 yıllık bu süreçte birçok oyuncuyu tanıdım ve nerede nasıl davranmam gerektiğine hakimim.


PaLaci ' nin yöneticilik yaptığı dönemlerde "top1 birinciliği" ile adminlikler yapmıştım, 2 kere de satın alarak adminlik görevini üstlendim. Yeterince tecrübe kazandığımı düşünüyorum ve bu süreçten sonra da sunucuya olan hizmetimi sürdürmek istiyorum.
Ayrıca RunAway forumda da aktiflik göstermek istiyorum.


NOT: belirttiğim 3.974 saat oynama süresi, 2.275 + 1.699 olacak şekilde 2 hesabımda oynadığım toplam csgo süresidir
NOT: belirttiğim 189 saat run away oyun süresi, SAS, xylid ve NIRVANA! nicklerimin toplam süresidir. SAS nicki ile 90 saat oynadım. Ve oyuncuların beni tanıdığı nick SAS nickidir.

NOT: RunAway Sourcebans geçmişimde 2 adet ban bulunuyor, bunlardan 1 tanesi benim kendime attığım 1 dakikalık ban, diğeri ise "simba (o zaman nicki öyleydi)" adlı adminin şaka olsun diye beni süresiz banlayıp geri açması.
sadece_raway.png

sasinfo2.png
 
Son düzenleme:

Benzer konular

Üst