Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reklam Bannerı #1

Kabul Edildi ResPeek Ban İtiraz Formu

ResPeek

Üye
Steam İsmi:
RESPEEK

Steam ID:
[U:1:1257839229]

Listelenen yasak nedeni:
Wallhack

Hangi sunucudan banlandınız?:
retake 1

Neden banlanmamalısın?:
Öncelikle selamlar. Yasaklanalı 6 ay olmuştur. 31.01.2022 tarihinde yasaklandım. Adminin kendisi bile banladığını unutmuştur beni. Tabii normalde o gün oyuna bi ara verecektim işlerim yüzünden. Tekrar döneli 1 ay olmuştur bana da arkadaşlarım söyledi itiraz edebiliyomuşuz diye.

Şimdi ben retake'de oynarken inferno map'i idi sanırsam apps tarafında admin'e wallbang attığım için beni hiç sorgusuz sualsiz banlamıştı. Uyarı bile geçmeden. Tabii kurallarınızda uyarmak, kontrol etmek varmı bilmiyorum fakat adminin beni direkt banladığını söyleyebilirim. Hile olmadığımı kanıtlamak için ne yapabilirim bilmiyorum yani oyunu oynayan neredeyse herkes tarafından bilinen spray wallbang'i. Birde bir şey daha eklemek istiyorum ben sadece retake 1'den yasaklanmıştım fakat hiç bir serverinize giremiyorum(surf dahi).

hayırlı ve iyi günler efendim.

Son düzenleme:

ResPeek

Üye
Yazalı 2 günden fazla olmuştur. Adminleri aktif de görmeme rağmen neden geri dönüş yapılmıyor bize ?

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @ResPeek, iletişime geçtiğin için teşekkürler. İtirazlara adminler değil yalnızca üst yöneticiler bakmaktadır. Yine de gecikme için özür dileriz, yasaklaman kaldırıldı. İyi oyunlar dilerim!