pro Admin Başvuru Formu

pro

Yeni üye
Steam İsmi:
pro

Steam ID:

Discord kimliğiniz:
prod#2689

Oyun Süresi (saat):
1985

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Arena

Neden Admin olmak istiyorsun?:
zaman geçirdiğim ve severek oynadığım bir sunucu, bazı durumlarda sunucuda yetkılı yokken kötü durumlara müdahale edebilmek için

Aktif olduğu zamanlar:
öğleden sonra gece 4 5

Seni neden kabul ede

Son düzenleme:
Yeni üye
abul edelim
çünkü adminlik başvuru formunu bile yarıda bırakacak özgüvene sahibim.
Yani herhalde bunu demek istiyorken yarım kalmış. Henüz forumun tamamını doldurmadan ve yalnızca ikinci mesajında son derece yetkili bir rol için başvuru yapıyorsa ortası yok bunun. Ya gerçekten bomboş bir özgüven, ya da beni bul delikanlı. Seninle bir akım başlatalım. Bundan sonra CV diye bir şey olmasın mesela. Yarım olsun ya da kağıtlar.. Yarıda bırakan çıkacağına göre yarım olsun ki insanlar doldurduk diyebilsin. Haydi görelim Anadolu Üniversitesi'nden falım sakızından çıkmış gibi garip garip bölümler arkadaşlar :) Diplomada yazmıyor dimi nasılsa :) Hele böyle akraba eş dost zoruyla gelip zaten baskı altında kızarık yüzle yarım yamalak doldurulan o cvler eğitim kısmına gelince hafiften bi kabarır ya.. İşte ben oraya hastayım hocam. Yürü be fidancılık bölümü.. Yürü be Anadolu Üniversitesi İtfaiye Erleri ve Çay Verenleri. 6 turdur çaycılar üstte. Attın attın kaç attın allasen %50 şansın var yastık yamuk değilse. 6 tur tutmadıysa git sayısal oyna cidden tutar :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar