Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi pesiNsane Admin Başvuru Formu

pesiNsane

Yeni üye
VIP
Steam İsmi:
pesiNsane

Steam ID:
STEAM_1:0:55346279

Discord kimliğiniz:
pesiNsane#8842

Oynama süresi (sunucu/toplam):
Sunucuda yeniyim, dm ve surf oynuyorum.

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Deathmatch, arena 1v1, retakeler.

Neden Admin olmak istiyorsun?:
2018-2019 yılında Wasp serverlerin yönetimini yaptım. Admin kadrosu, sunucu şikayetleri, VIP alım aktif etme süreçleri, server kurma ve pluginleri ayarları kurma, 12 serverin bütün her şeyi ile ben ilgileniyordum. Toa e-Sport teklif gelince retake DM sunucuların kurumları için Wasp'dan ayrıldım. Orada sunucuların yönetimini yaptım 6 ay boyunca sonrasında iş hayatımın yoğunluğu oldu CS:GO ara verdim şu an tekrar dönüş yaptım. Forum sayfaları ve yönetim olarak tecrübem yüksek Online sürem 16 saat şansımı denemek için başvuru yapıyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Hafta içi, Hafta sonu 7/24

Seni neden kabul edelim?:
2018-2019 yılında Wasp serverlerin yönetimini yaptım. Admin kadrosu, sunucu şikayetleri, VIP alım aktif etme süreçleri, server kurma ve pluginleri ayarları kurma, 12 serverin bütün her şeyi ile ben ilgileniyordum. Toa e-Sport teklif gelince retake DM sunucuların kurumları için Wasp'dan ayrıldım. Orada sunucuların yönetimini yaptım 6 ay boyunca sonrasında iş hayatımın yoğunluğu oldu CS:GO ara verdim şu an tekrar dönüş yaptım. Forum sayfaları ve yönetim olarak tecrübem yüksek Online sürem 16 saat şansımı denemek için başvuru yapıyorum.

Son düzenleme:

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @pesiNsane, Admin başvuru programına göstermiş olduğun ilgi için öncelikle teşekkür ederim. Buradan sadece bir sunucuya admin olmak için başvuru kabul etmekteyiz. Buradan yönetici başvurusu yapabilir (https://forms.gle/XqRaFW2zzNgnFSYa9) veya discorddan özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsin.