Reddedildi kronoss Admin Başvuru Formu

kronoss

Yeni üye
Steam İsmi:
kronoss

Steam ID:
STEAM_1:0:61780049

Oyun Süresi (saat):
10 saat

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Bhop

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Bir kaç insanla tanıştım hepsi çok samimi ve saygı değer insanlar bende bu yüzden olmak istiyorum ve sunucunun gidişatına yön vermek için.

Aktif olduğu zamanlar:
Saat 13:00 dan sonra hep aktifim. 2020 den beri oynuyorum fakat baya hesabım oldu bu başvurduğum hesapta bir tanesi

Seni neden kabul edelim?:
Beni samimi neşeli ve hep güler yüzlü olduğum için ve bunun dışında ekip ruhuna vesaire iyi ayak uydururum ve söz dinlyiebilirim agresif bir yapım yok insanlar ile iyi anlaşıp kaynaşabiliyorum...

kronoss

Yeni üye
CS SÜREM 1.534 SAAT.

Finn

BHOP Yöneticisi
Yönetici
Sunucu Yöneticisi
Başvurunuz tarafımızca olumlu değerlendirilip, tedbir amaçlı VIP yetkisine uygun görülmenize karar verilmiştir.
Oyundaki tutum ve davranışlarınız göz önünde bulundurulup başvurunuz
onaylanıp/reddedilecektir
. Aramıza hoşgeldiniz :)

Finn

BHOP Yöneticisi
Yönetici
Sunucu Yöneticisi
Yaklaşık 2 hafta kadar VIP olarak sunucumuzda hizmet verdiniz. Bu süreçte komutsal yetkinizi kötüye kullanmadığınızı belirtmek isterim.
Ancak sunucu içinde oyuncularımızdan ve 3 Admin arkadaştan bir yetkiliye hiç yakışmayacak derecede rezil bir mikrofon kullanımı şikayeti aldım.
Tüm uyarılarıma rağmen beni dinlemeyi seçmediğiniz için yetkinizi reddip, VIP yetkinizi de elinizden almak durumundayım. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.