ikodeniro

Yeni üye
kendimi karakalem ile çizilmiş gökkuşağına benzetiyorum :)
aslında işin açığı yaklaşık bir buçuk senedir oyuna hiç girmedim. sonra bir gün yine o heyecanla ekran kartı işlemci falan filan windows kur steam yükle derken gördüğüm manzara biraz incitti. çevrimiçi 1 kişi vardı o da gta oynuyordu. hayır dedim hayır.. buruk bir andı. rank falan artık bana göre değildi. üstelik kimsesizdim. kendimden bahsederken konu nerelere geldi diye düşünen varsa ilk cümlemde ben detaylıca bahsettim zaten :) neyse dedim topluluk sunucularından yürü iko. hem yeni arkadaşlar edinirsin, hem maksat eğlenmekse en güzel orda eğlenirsin. yalnız yönetimden rica ediyorum hoşgeldiniz mesajının arkasından dahili numarayı sorsun. geçen muhasebe diye admine bağlanmış imza beyannamesi soruyor birisi. rica ediyorum bunlarla uğraşmayalım. tantunici arayabilir ona dahili yok direk bağlansın o çünkü kapıda bekliyormuş bazen ayıp oluyo. ayıptan ziyade tantuniler soğuyor. ben ilk olarak eski ayarlarımı oturtup dm sunucularına hızlı bir giriş yapıyorum :) hepinizi saygı ile selamlıyorum. işin şakası S.Ü TV Sinema mezunuyum. Öyle freelance 3-5 firmanın dijital reklamlarıyla ilgilenerek geçimimi sağlamaya çalışıyorum. Pişman mıyım? Evet! Ders aldım mı? Hayır :) öyleyse denemeye devam.

Aktif üye
tam bizim sunuculara göre bir deli... aksini biz istemeyiz zaten sunucuda..

geri döndüğüne göre şimdi Valve ve Gabe düşünsün...

Yeni üye
Hoşbuldum sevgili dostlarım. Aslında bir sunucu için forum açmak çok hoş bir durum. Mesela ben teknik destek için konu açacağım. Bunun illaki çözülmesi şart :) umarım tecrübeli arkadaşlar yardım ederler. Çünkü forumun diğer topiclerini yetersiz buldum. Hatta özeleştiri iyidir yetersiz bulmadım hiç buldum. Hiç konu açılmamış bayağı bildiğin böyle. Yalnız kendimi ait hissetmiş olmalıyım ki bunu özeleştiri olarak nitelendirdim. Ait hissettiğim yerde yapabileceklerimin sınırı yok dostlar. Havada durmadık, şahitlerimiz de yok eyvallah ama fizik kuralları çerçevesinde insan kendini ait hissettiği yerde neler yapabilir konulu kompozisyona başlayabiliriz. Şu çöp kutusunun yanında neden 5 kişi kalem açıyor acaba? Selim sen Hollanda Ligine iddia mı oynuyorsun evlat. Her ders uç mu biter. Kaldır şu fanatiği şurdan. Lüzum yok, eğlenmeye geldik :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar