Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi FayHat Mute/Ban İtiraz Formu

FayHat

Yeni üye
Steam İsmi:
FayHat

Steam ID:
STEAM_0:1:242073046

Listelenen yasak nedeni:
''WH''

Hangi sunucudan banlandınız?:
AWP

Neden banlanmamalısın?:
Yaklaşık 10 dakika önce banlandım , bu hesabımı 2018 yılından beri kullanıyorum Sadakat Rozetim var ve admin Bymedusa tarafından ''WH'' yüzünden banlanmışım . Ben herhangi hile kullanmadım, bir insanı uyarmadan veya düzgün incelemeden banlamanız çok yanlış hesabımda rank ve rozet yok ve az saati var diye 2 vuruş yapınca hemen hile sayılıyor bu algınızı acilen değişmeniz lazım . Bu benim 2. hesabım ilk hesabım çalındığı için yedek hesabıma geçtim, yaptığınız harbiden yanlış yıllardır onceki hesabım dahil Bhop Awp oynuyorum ilk defa karşılaşıyorum böyle bir durumla.

Ayrıca öyle bir imkanım var ise beni banlayan Admin ile gördüğü şüpheli şeyleri tartışmak isterim.

Banımı açmanız dileğiyle.

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @FayHat, sunucu kuralları gereği 300 saat altı hesaplar sunucuya kabul edilmemektedir. Hesaplarınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır, yan hesabınızla sunucumuza giremezsiniz. Adminler özel olarak seçilmekte olup, banlar hakkında adminlerle iletişim kurmanız ne yazık ki mümkün değildir. İyi günler.