Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi favruk Mute/Ban İtiraz Formu

favruk

Yeni üye
Steam İsmi:
Faruk

Steam ID:
https://steamcommunity.com/profiles/76561199230697635/

Listelenen yasak nedeni:
ne

Hangi sunucudan banlandınız?:
[TR] RunAway ❤ AWP Sunucusu [!ws !bıçak !eldiven...

Neden banlanmamalısın?:
iyi günler kolay gelsin. Ben ocak ayının başların da awp sunucusun dan ban yedim sebebi ise oynanış saatinin az olması, eski main hesabım çalındığı için yeni açmış olduğum steam hesabına prime csgo aldım ve kaliteli sunucu yoktu, runaway sunucuları gayet güzel ve iyi bir sistemi beğenmiştim 1 hafta olmadan ban yedim, bana 6 ay dendi ama 150 saatim var şuan, ara ara oynuyorum cs ve sunucular sarmıyo, lütfen banımı kaldırır mısınız, runaway sunucularını seviyorum,
saygılarımla.

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
Merhaba @favruk, öncelikle bizimle iletişime geçtiğin için teşekkürler. Gördüğüm kadarıyla oynama süren 300 saatin altında olduğu için yasaklanmışsın. Ayrıca şunu belirtmeliyim ki bizi yaşadığın olaylar ilgilendirmiyor. Sadece gördüğümüz hesaba göre hareket ediyoruz. Sunucularımızın bir çoğunda 300 saat altı hesaplara izin verilmez ve şüpheli hesap olarak banlanır. Bu saati doldurduktan sonra tekrar itiraz talebi açarsanız size yardımcı olmaya çalışırım. Yeniden görüşmek üzere.