Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kabul Edildi Crown Admin Başvuru Formu

Crown

Yeni üye
Katılım
9 Kas 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Steam İsmi:
✪ Crown ♥ K

Steam ID:
STEAM_1:0:580002899

Discord kimliğiniz:
Batu#0366

Yaş:
19

Oynama süresi (sunucu/toplam):
Bu hesabı yeni satın aldım o yüzden 30-40 saat civarı sunucuda zaman geçirmişimdir.

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Arena

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Yıllardan beri severek isteyerek girip oynadığım bir sunucu topluluk RunAway ve son zamanlarda arenada özellikle admin kadronuzda eksiklikler ve hatalar görüyorum sunucuya giren adminlerden biri ya yeteri kadar bilgili değil yada bıkmış küfürlü mic ve yazılara müsamma gösteriyor gereksiz sürelerde atıyor gibi gibi şeyler beni tekrardan bi düzen kurmaya varolan düzeni korumaya oyunculara en iyi en rahat şekilde oyun oynatmaya yöneltti ve tekrar admin olma kararı vererek bu başvuruyu yapıyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Ortalama hafta içi akşam 21.00 / 00.00 saatleri arası hafta sonu akşam 21.00 / 00.00 - 01.00 arası çok arada ise öğlen saatleri

Seni neden kabul edelim?:
Bir dönem helios gaming topluluğunu yönetim ekibindeydim gerek ders, okul, gerek sunuculardan, gerek insanlardan uzaklaşma isteği ve hesabımı satmış olmamdan kaynaklı bir ayrılma uzaklaşma yaşadım fakat tekrar bir hesap alıp RunAway ile devam edip eğlendiğimi fark edince ve yukarıda yazdığım bazı gözüme çarpan bana göre bir yetkili, sorumluluk sahibi kişilerin yapmaması gereken hataları, yanlışları görünce bu sefer RunAway için aynı fedakarlığı gösterip, hizmet etme isteği duydum. İnsanları rahatsız edecek (bir oyuncu olarak en başta ben olmak üzere) durumlardan uzak kalmak, kimsenin kulağını, oyununu kirletmeden, hevesini kaçırmadan oyun oynama ve oynatma isteği ile tekrardan bir yetki bir sorumluluk istiyorum. Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
 

Benzer konular

Üst