Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reddedildi banlandim Mute/Ban İtiraz Formu

banlandim

Üye
Steam İsmi:
Haci

Steam ID:
STEAM_1:1:738928052

Listelenen yasak nedeni:
Olmayan küfürden yedim ama anti recoil.

Hangi sunucudan banlandınız?:
Retake

Neden banlanmamalısın?:
Bir arkadaş chatten bana küfür ediyorum diye iftira attı. İftira attıktan sonra admin geldi beni bundan dolayı banladı. Küfür etmediğimi o kadar söylemem rağmen ama nafile. Konsol üstünden buyurun görüntüsü. Orada banlama sebebi vs. gözüküyor zaten. Hasarlara bakarsanız adminin benim takımımda bile olmadığını görebilirsiniz. Admin arkadaş etmediğim bir küfürden dolayı ban attığını gördükten sonra banımı kaldırıp "Anti Recoil" adı altında yaptığı haksız banı haklı çıkarmak, üst yetkilileri kandırmak için ban sebebini değiştirmiş şaka gibi.

FURYY

tanırsın sevdikçe
Yönetici
Sunucu Yöneticisi
24 saat içinde geri dönüş yapılır

FURYY

tanırsın sevdikçe
Yönetici
Sunucu Yöneticisi
Yan hesaplar sunucu güvenliği için uzaklaştırma almasına sebep olur

banlandim

Üye
Yan hesaplar sunucu güvenliği için uzaklaştırma almasına sebep olur
Bir tane bile hesabımdan sunucu güvenliğini tehlikeye atacak bir şey yapmadım. Normal oynayıp çıkıyorum. Bu admin arkadaş beni önce etmediğim bir küfürden dolayı banlayıp ardından o banı Anti Recoil olarak değiştirdi. Ben sunucuya 300 saat olduğunda girerim ama bu çarımdaki banımın kaldırılmasını istiyorum. Ben saatten dolayı değil olmayan bir hileden dolayı banlandım.

Boundless

Kurucu
Yönetici
Administrator
Web sitesi
runawaytr.com
300 saat olduğunuzda tekrar itiraz talebi açın, şu anlık reddetmek durumundayım.