Admin Alımına Yaş Sınırı Getirilmeli

Yeni üye
Admin alımına yaş sınırı getirilmeli . Adamlarla tartışılmıyor hem suçlu hem güçlü 15 yaşında adamlar toplanmış kendilerine lafta ettirmiyorlar oyun içinde liderliğinden şikayet ettim diye boş mikrofon kullanma sebebiyle bana 1 saat mute atıyor. Buna ek olarak chat üzerinden , başka bir kişinin boş mikrofon basmasına mute at dedim. Beni takmadı tabi ki bunun üzerine başka kişi yine boş mikrofon bastı kendisine yine söyledim ama sadece uyarıp geçiştirdi ve hemen ardından bana gag attı . yani kısacası admin alımına yaş sınırı getirilmeli şahsi fikrim olarak 18 yaş ve üzeri kişilerin admin alınmasıdır .

Yeni üye
bak güzel kardeşim ben bu küfürleri gag yedikten sonra ettim yani bu küfürleri kimse görmedi tutupta gag yedikten sonra ettiğim küfürleri göstermekle eline birşey geçmez öncelikle 15 yaş sınırı değildir lise 2 ye giden bir çocuktur ama 18-20 öyle mi üniversite yolu çeken kocaman adamlar arada 3 yıl var ne fark eder dersen daha fazla bir şey yazmayacağım . ben normalde sinirli biri değilimdir burada da sinirimi çıkartmıyordum yapılan haksızlığa ses çıkarıyordum . Sana her önüne gelene mute at diye birşey demedim sadece o sırada boş mikrofon basan birine mute at dedim . hadi ben bu küfürleri ettim diye haksız sayılayım ama sen yine haksızsın neden gelipte gag dan sonra ettiğim küfürleri buraya atıyorsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar