Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi wyptrex Admin Başvuru Formu

Aktif üye
Katılım
31 Ocak 2022
Mesajlar
28
Çözümler
23
Steam İsmi:
Wyptrex

Steam ID:
STEAM_1:0:134849996

Discord kimliğiniz:
berkaygur#3979

Yaş:
23

Oyun Süresi (saat):
207

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Surf

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Uzun süredir runaway gaming surf serverlerinde oynuyorum. Bu süre zarfında oyuncularla ve yetkililer ile birlikte eğlendik, üzüldük, kızdık.
Sunucuda bazı zamanlar trolleyen insanlar, ırk, dil, din'e hakaret edenlerle uzun zamandır mücadele ediliyor
fakat bazı zamanlar yetkililerin olmadığı zamana denk geliyor ve troll insanlar runaway gaming oyuncularının sunucudan çıkıyor ve tilt oluyorlar. Bu sebepden dolayı da insanlar runaway sunucularına bir daha girmek istemiyor.
Yeri geliyor sunucudaki insanların Türk, yabancı farketmeksizin server hakkında yardıma ihtiyaç duyuyorlar ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
Vip'lik alarak bu süre zarfında sahip olduğum yetkiler ile birlikte serverde olduğum zamanlar insanlara yardım etmeye çalışıp, server topluluk kurallarını çiğneyenleri yetkilerimi kullanarak serveri daha iyi hale getirmeye çalıştım.
Admin olmak istiyorum çünkü hem insanlara yardımcı olmak, hem de kötü insanlar ile baş etmeyi, insanların sunucuda daha mutlu ve eğlenceli oynamasını istiyorum ve sunucunun daha da büyümesine katkı sağlamak istiyorum.
Aynı zamanda Bildiğim diller:
İngilizce:
iyi
İspanyolca: Başlangıç

Aktif olduğu zamanlar:
Okulun olmadığı zamanlar dışında,
- Haftasonu öğlen ve akşam ( günlük ortalama 8 saat)
- Hafta içi günlük ortalama 3 ila 8 saat arası.

Seni neden kabul edelim?:
Daha önceden cs 1.6 zamanların dan beri bazı serverler'da yöneticilik, facebook gaming gruplarında adminlik yaptım. İnsanlarla iletişime girmeyi, kriz yönetimini strese girmeden, olabildiğince titiz bir şekilde yapabildiğime güveniyorum.
Aynı zamanda okuduğum bölümde (Yeni Medya)
Web sitesi yönetimi, insanlarla iletişime nasıl girilir, kriz nasıl yönetilir, çözüm üretme süreçleri gibi bir çok ders alıp medyada, bir topluluğun nasıl yönetilmesi gerektiğini tecrübelerini edindim.
Kendime ve alacağım sorumlulukları iyi ve iyi yönde kullanacağıma, gerekli topluluk kuralların uyulması için sunucuyu yönetme, toplulukla iç içe ve iyi iletişim becerileri ile insanlara yaklaşmaya, insanlara gerekli yardımları ve cezaları vereceğime güveniyorum.

Daha iyi bir gelecek olması dileğiyle, saygılarımla...
Berkay Gür (Wyptrex)
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
820
Çözümler
307
Merhaba @wyptrex, programımıza göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederiz. Formu doldururken kendini ifade ediş şeklin hoşuma gitti. Aramıza hoş geldin, başarılar!
 
Benzer konular Tarih
K 1 145
shouldie 0 142
Sertunc 8 519
Honor 2 7K
wyptrex 4 752

Benzer konular

Üst