Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi Wikkii Admin Başvuru Formu

Üye
Katılım
9 Mar 2022
Mesajlar
8
Çözümler
1
Steam İsmi:
Wikkii

Steam ID:
STEAM_1:0:176217448

Discord kimliğiniz:
Wikkii#6653

Yaş:
21

Oyun Süresi (saat):
2323

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Retake

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Sunucuda sürekli küfür eden ve toxic kitleden çok çektiğim için ayrıca çok sık olmasada 2-3 günde bir hileye denk geldiğim için admin olmak istiyorum. Zaten vip'sin neden admin olmana gerek var diye sorarsanız bahsettiğim toxic ve küfürbaz kitleye küfür etme dediğim zaman yada şunu yapma rush kapalı iken bug kullanma dememe rağmen dinlememeleri diye cevap verebilirim. Ayrıca vip komutlarında voteban bazen çalışıp çalışmamakta. Bu sebepten hilelerle uğraşmak ve report sistemi yerine direkt banlamak daha cazip geliyor.

Aktif olduğu zamanlar:
Gün içinde öğlen 2'den akşam 6 daha sonrasın gece 11'den 2 3 artık ne zaman sunucu boşalırsa.

Seni neden kabul edelim?:
2.3k saatin neresinden bakarsan 300 400 saatini bu sunucuda oynadım. Ve denk geldiğim admin sayısı 2. Az olmasa da gün içinde çok vakit ayırabiliceklerini zannetmiyorum. Zaten bu sebeple başvuruyorum. Sunucu içerisinde oyuncular arasında ve adminler arasında çok tanınırım. FURYY'ye sorarsanız nasıl birisi olduğumu söyleyebilir. Ayrıca 1 1.5 sene kadar kendi sunucum vardı. Popülasyonu oldukça yüksekti vakti zamanında.
 
Son düzenleme:
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
823
Çözümler
307
Merhaba, retake sunucumuz için admin ihtiyacı bulunmamaktadır. Dilerseniz bynogame üzerinden satın alabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst