Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi Soviet Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
31 Ara 2021
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
Soviet

Steam ID:
STEAM_1:0:560745382

Listelenen yasak nedeni:
Sourcebans kısmında herhangi bir neden listelenmemiş

Hangi sunucudan banlandınız?:
[TR] RunAway ❤ PRO 128 Tick

Neden banlanmamalısın?:
Sunucuya girdiğimde !kurallar yazıp, 200 saat altı ŞÜPHELİ oyuncuların BANLANABİLECEĞİNİ yazdığınızı gördüm. Bu kesinlikle banlanacaklar demek değildir. Öncelikle neden 200 saat altı olduğumu netleştirelim, uzun süredir Polonya'da yaşıyorum ve zaten Sourcebans kısmına girdiğinizde ipmin Polonya'da olmasından dolayı Polonya bayrağı görünüyor. Steam pazarı ile bulunduğum konum uyuşmadığı için normalde kullandığım CS hesabımı kullanamıyordum ben de bu yüzden Türkiye'de yaşayan yakın arkadaşlarımdan birine satıp gelen parayla Polonya'dan CS satın aldım. Oyundan banlamadan önce Discord çağırıp TW yada Anydesk isteseydiniz gelip verirdim.

Şimdi anlamadığım konu şu, madem şüpheliyim neden bir hafta banlandım? Şüpheli değilsem neden saat durumumdan dolayı ban yedim? Hile kullandığımdan şüphe ediliyorsa kalıcı olarak banlanmam gerekirdi, bu ban sadece saatimden dolayı atılmış.

gv0htv1.png

bzk0c2c.png

qrmfrov.png
 
Son düzenleme:
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
834
Çözümler
321
Merhaba @Soviet, uğraşıp uzun uzun durumu anlattığın için teşekkür ederim. Oyuncular senden şüphelenip raporladıkları için Admin 1 hafta şüpheli hesap nedeniyle uzaklaştırmak istemiş. Yasaklamanı kaldırdım, iyi oyunlar dilerim.
 

Benzer konular

Üst