Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi Sinorus Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
24 Ara 2022
Mesajlar
2
Çözümler
0
Steam İsmi:
Sinorus

Steam ID:
STEAM_0:1:553856406

Listelenen yasak nedeni:
Küfür

Hangi sunucudan banlandınız?:
AWP

Neden banlanmamalısın?:
AWP sunucusu içerisinde yaklaşık 1 saattir hile açıp mevlana gibi dönen bir oyuncuya artık dayanamayıp ''senin ben amına koyayım "dedim daha sonrasında sunucuya bir admin giriş yaptı ve bundan sonra sıkı yönetim koyuyorum tarzında saçma sapan bir şey söyleyip hileyi banladı ardından da bana 100 bin dakika kadar bir mute attı o kadar sıfırlıydı ki bilmiyorum perma yemiş bile olabilirim şimdi size soruyorum basit bir küfürün ki hakettiğini düşünüyorum 1 saattir neler yaşattı bize cezası perma mute ve gag mı? Yaklaşık 4 gündür hiç bir şekilde konuşamıyorum veya sohbet kısmına bir şeyler yazamıyorum bir küfürün cezası bu kadar yüksek değildir diye düşünüyorum beni gereğinden uzun süre muteleyen admindende şikayetçiyim.
 
Son düzenleme:
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
834
Çözümler
321
Merhaba @Sinorus, sunucuda işlenen bütün suçların cezası vardır. 1 hafta yeterli bir süre olduğunu düşünüyorum ve bu seferlik yasaklamanı kaldırıyorum. Bir daha aynı duruma düşmemen dileğiyle.
 

Benzer konular

Üst