Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi shinaric Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
13 Tem 2023
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
shinaric

Steam ID:
STEAM_1:0:769537515

Listelenen yasak nedeni:
300 saat ve altı şüpheli hesap.

Hangi sunucudan banlandınız?:
Runaway AWP sunucusu.

Neden banlanmamalısın?:
Oyunda herhangi bir şüpheli harekette bulunmadım. Hile ve benzeri oynayışıma bir etkisi bulunacak bir program kullanmadım. AWP sunucusunda 12 killdeyken sanırsam "ash" adlı admin saatimi açmamı istedi ve bende ona zaten açık olduğunu söyledim. Ardından sunucudan atıldım fakat geri girmeyi denediğimde girebildim. Sunucuya geri girdiğimde ise 4 veya daha fazla yeni oyuncu gelmişti. Chate neden kick atıldığını sordum fakat bir yanıt gelmedi. Sonrasında ise oynamaya başladım fakat 2 veya 3 round içerisinde sadece bir kill alabildim ve hemen ardından ban atıldı. Seçkin alacak param şu anlık yok ve bu hesapta oynuyorum, saat olarakta 300 saat altıyım 140 saatim var fakat bunlar hile olduğumu göstermez. Tekrardan hesabımın ve banımın gözden geçirilmesini istiyorum.
 

mrc

EnderMovie
Moderatör
Admin
Katılım
20 May 2023
Mesajlar
235
Çözümler
56
Merhaba @shinaric profilinde 143 saat CS:GO oynadığını görüyorum. Bu nedenle 300 saat altı ŞÜPHELİ görülüyorsun. Banını kaldıramıyoruz. 300 saati geçtiğinde tekrar itiraz talebinde bulunabilirsin.
 

Benzer konular

Üst