Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi Sebleron Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
5 Şub 2022
Mesajlar
2
Çözümler
0
Steam İsmi:
Sebleron

Steam ID:
STEAM_0:1:206274217

Listelenen yasak nedeni:
aimlock

Hangi sunucudan banlandınız?:
Retake

Neden banlanmamalısın?:
Merhabalar, öncelikle beni banlayan yöneticinin 'FURYY' Faceitte 10 level olup kendisinden düşük levelli insanları keyfi veya arkadaşı top1'e daha rahat kasmasından dolayı banladığını düşünüyorum. 1600 saat csgo oynamam var fakat geçmişte 5000 saat daha oynamam var. Timing vuruşlar atıyorum ve tec9 oynamamdan rahatsız oldu bana ve hakaretler etmeye başladı. Fakat ben çok küfür ediyordum ama buna karşın hiçbir şey yapmadı, mute veya gag yemeyi hak ediyorum. Arkadaşı 'Hmm' insanlara küfür etmesine rağmen ne mute ne gag yiyordu. Haksızlık karşısında susmamak için geç de olsa yazdım. Banımı kaldırmak veya kaldırmamak size kalmış.
İyi günler.
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
817
Çözümler
305
Merhaba @Sebleron, geçmişteki saatlerinizi göremediğimiz için gördüğümüz kadarıyla karar vermekteyiz. "FURYY" topluluğumuzda kendini kanıtlamış, tecrübeli ve hile konusunda doğru kararı verebilecek bir kişidir. Arkadaşlarının Top1'e kasmasını gerektirecek bir ödül de vermemekteyiz. Retake sunucularımızda yönetimi ve 5v5 oynanmasından dolayı küfüre tolerans gösterilebilir. Banınızın üzerinden 6 ay geçtikten sonra itiraz talebi açarsanız tekrardan değerlendirebiliriz, ne yazık ki şuanda size yardımcı olamayacağım.
 

Benzer konular

Üst