Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi pudi Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
22 Tem 2022
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
st3pic

Steam ID:
https://steamcommunity.com/id/st3pic/

Listelenen yasak nedeni:
Dini küfür

Hangi sunucudan banlandınız?:
Retake

Neden banlanmamalısın?:
Birkaç gün önce overpass retake oynanırken Kaibiceps adlı arkadaş oyun boyunca bug kullandı. Serverdaki diğer arkadaşlar vip olduğum için benden arkadaşı kicklememi istediler. Kick vote yetkisi alındığı için bunu yapamadım. Daha sonra takımına geçip uyardım. Arkadaş yapmaya devam etti. Ben de chatten "Kai bug kullanma Allahını" yazdım. Wikki gelip anında permanent ban attı ve kaiye kick dışında hiçbir şey yapmadı. Bu olaydan günler önce serverda birbirine ana bacı alllah litap söven arkadaşları reportlayıp dcde bilgilendirmeme rağmen ban atılmamasına rağmen benim küfür bile etmemem sonucunda sınırsız chat banı yemem aylardır destek olduğum ve daha önce hiç ban yemediğim serverda sinirlerimi bozdu. Zaten böyle ciddi küfürler eden biri değilim ama oyun boyunca bug kullanıp t sidedan push atan çocuğa sinir olmam da doğal. Kİ küfürlü bir kelime de kullanmadım. LAfımdan sonra bana hayırdır çekmesine rağmen küfür etmediğimi ve tartışmanın uzamaması gerektiğini de voicedan söyledim. Ban atmayın demiyorum chatten tiemout atabilrsiniz zaten senelerdir bu serverda küfür ve hakaretlerin ne kadar hassas bir konu olduğunu ve ipin ucunun kaçması durumunda oyun zevkinin kalmayacağını da biliyorum. Toxic bir oyuncu değilim ama atılan banın biraz haksız olduğunu düşünüyorum. Ban nedenlerine baktığımda birkaç tane daha dini ban gördüm ve bunlar 2-3 günlük banlardı. Ben küfürlü kelime bile kullanmamışken bu banın ağır olduğunu düşünüyorum ve gereğinin yapılmasını istiyorum.
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
825
Çözümler
308
Merhaba @pudi, yaşadığın olumsuz deneyim için üzgünüm. Kontrol ettiğim kadarıyla aktif bir yasaklaman bulunmuyor. Sanırım yasaklaman kaldırılmış, sorunun hala devam ediyorsa discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsin. İyi günler.
 

Benzer konular

Üst