Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi naieerr Admin Başvuru Formu

Yeni üye
Katılım
27 Eyl 2021
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
naieerr

Steam ID:
STEAM_0:1:155968954

Yaş:
18

Oyun Süresi (saat):
2703

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Awp

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Bir süredir sunucuda oynuyorum. Özellikle sunucuda çok aktif olduğum günlerde, öğlen ve gece saatlerinde oyunda pek aktif yetkili olmadığını görüyorum. Sunucuya küfür etmek veya hileyle oynamak için çok fazla insan giriyor, sunucuda da yetkili biri aktif olmadığında, özellikle hileyle oynayan biri varsa çok can sıkıcı oluyor. Uzun bir süre boş zamanım olacak, bu süreçte sunucuda daha fazla aktif olarak elimden geldiğince sizlere sunucu düzenini ve huzurunu sağlamakta yardımcı olabilirim.

Aktif olduğu zamanlar:
Gün içerisinde 14:00 ve 06:00 saatleri arasında aktif olabilirim.

Seni neden kabul edelim?:
Şu an sunucuda fazla aktif olmasam da, her gün neredeyse 10 saatten fazla boş zamanım var, daha fazla aktif olabilirim. Özellikle yetkililerin fazla aktif olmadığı saatlerde oyunda olabilirim. Oyunda da yeteri kadar deneyimimin olduğunu, legit hile kullanmaya çalışanları ayırt edebileceğimi düşünüyorum, hatta zamanında buradan hile sebebiyle banlanmıştım ve sonradan açılmıştı. Ayrıca sunucuya şarkı dinleyip, oyunumu oynayıp çıkmak için girdiğimden, samimi olduğum biri olduğu söylenemez. Bu yüzden kimseyi ayırt etmem, herkese eşit davranırım. Uygun görürseniz eğer sunucuya hile açmak, küfür etmek için giren insanları zevkle cezalandırabilirim.
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
823
Çözümler
307
Merhaba, steam veya discorddan benimle iletişime geçebilir misin?
 
Benzer konular Tarih
L 4 207
K 1 154
shouldie 0 147
Sertunc 8 524
Honor 2 7K

Benzer konular

Üst