Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi mete Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Steam İsmi:
TAŞTAŞ

Steam ID:
STEAM_0:1:64536238

Listelenen yasak nedeni:
? TA ? ? K ? ?f ? ?r

Hangi sunucudan banlandınız?:
45.10.56.195:27015

Neden banlanmamalısın?:

Retake 3 sunucusunda eğlenceli şekilde oynarken wasp isimli admin tarafından ban yedim. Takımda eğlenceli sohbet ederken troll bir şekilde "sigtir git evlad" dedim admin direkt mute attı ben de assagıdan defalarca gereksız oldugunu soyeldım ve cocuklasmaması gerektıgını soyledım, asla sesli ya da yazılı sekilde uyarıda bulumadan bana perma ban attı.
Ben uzun süredir RUNAWAY sunucularında oynayan birisi olarak bomboş bir ban yedim. Benim tekrar sunucuya girememem bir problem değil bünyenizde sunucunuzda oynayan kişilere boş ban atan adminler sorun. Teiekkürler, iyi oyunlar.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-03-29 222454.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-29 222454.png
    65.5 KB · Görüntüleme: 12
Yeni üye
en son yazdığın şeye o kadar katılıyorum ki kanka bu kadar iyi bi sunucuyu kötüleştirmeye çalışan adminler var

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Merhaba @mete, küfür ve hakaret durumunda mute gag uygulaması gerekirken ban işlemi uygulamış bu yüzden yasaklamanı kaldırdım. Ek olarak sorun çıkaran adminleri bildirirseniz kanıtla birlikte işlem yapabiliriz. İyi oyunlar.