Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi Fr0st Admin Başvuru Formu

Yeni üye
Katılım
21 Tem 2022
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
Fr0st

Steam ID:
STEAM_0:1:642476587

Discord kimliğiniz:
Emin#1132

Yaş:
17

Oynama süresi (sunucu/toplam):
server'da 2 saat, Bu hesabımda 64 saat, eski hesabımda 1232 saat csgo vardı.

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Pro

Neden Admin olmak istiyorsun?:
2016-2017 Yıllarında bazı serverler da adminlik yapmıştım. 2019 yılında bilgisayarımı sattığım için oyunu bırakmıştım. Yeni bilgisayar alınca oyuna tekrardan geri döndüm, önceki hesabımın steam guard koduna ulaşamadığım için yeni bir prime hesap aldım. Ve CSGO ya bu sefer eğlence için girmeye başladım. Server a yeni başlamış olmama rağmen RunAway sunucusunu sevdim. Adminlik yapmayı seviyorum, server içinde adaleti sağlamayı yanlış bir durum olduğunda o yanlışı düzeltmeyi seviyorum, oynayan bir kişinin sorunu olduğunda ona yardımcı olmayı seviyorum. Bu yüzden admin olmak istiyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Her gün aktif olurum.

Seni neden kabul edelim?:
Adminlik görevimi layıkıyla yapıcağıma inanıyorum.
 
Son düzenleme:
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
834
Çözümler
321
Merhaba @Fr0st, admin başvuru programına göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederim. Programın temel gereksinimlerinden biri olan +60 saat maddesini karşılamadığın için şu anda başvurunu değerlendirebilmemiz ne yazık ki mümkün değil. Dilersen bu süreyi doldurana kadar MAĞAZA kısmından sipariş oluşturabilirsin, yeniden görüşene kadar hoşça kal!
 

Benzer konular

Üst