Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi flashEdit Admin Başvuru Formu

Yeni üye
Katılım
23 Eyl 2021
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
flashEdit

Steam ID:
STEAM_1:1:49327406

Yaş:
26

Oyun Süresi (saat):
4 Farklı hesapta toplam 4,258

Hangi sunucuda admin olmak istersiniz?:
Deathmatch

Neden Admin olmak istiyorsun?:
Sunucuda çoğu zaman çoğu değere hakaret ediliyor, özellikle yabancı uyruklu oyunculara yerli yersiz küfürler ediliyor, olası bir gereksiz kavga, tartışmada müdahale etmek istiyorum.

Aktif olduğu zamanlar:
Değişken, genel olarak öğlen 12 ile gece 1 arası.

Seni neden kabul edelim?:
Oyuna ve mekaniklerine hakim oluşum, CS:Source'da yerli - yabancı serverlarda adminlik tecrübem, İngiliz Dili ve edebiyatı mezunuyum, ingilizceye C2 Seviyesinde hakimim, Çoğunlukla server'da aktif olup gereksiz bir durumda anında müdahale edebilirim.
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
825
Çözümler
308
Merhaba @flashEdit, admin başvurusuna göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederim. Deathmatch sunucumuzda özellikle yabancıları rahatsız ettikleri için zaten sesli iletişim kapalı konumda. Bu nedenle sadece hile raporlarına bakmaktayız ve ayrıca bir admin kadrosuna ihtiyacımız yok. Deathmatch dışında aktif olarak oynayabileceğin başka bir sunucu varsa başvurunu o sunucu için değerlendirebiliriz. Buradan veya discord üzerinden iletişime geçebilirsin, iyi günler.
 
Benzer konular Tarih
L 8 732
K 1 186
shouldie 0 150
Sertunc 8 530
Honor 2 7K

Benzer konular

Üst