Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi erayizm Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
14 Mar 2023
Mesajlar
1
Çözümler
0
Steam İsmi:
muerte

Steam ID:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198824069331/

Listelenen yasak nedeni:
wallhack kullandığım ve smurf olduğum hakkında iftira

Hangi sunucudan banlandınız?:
awp lego

Neden banlanmamalısın?:
Admin arkadaş önce gizli profilimi açmamı söyledi açtım ardından 850 saatim olduğunu oynayışıma göre çok az olduğunu vesaire vesaire söyleyerek rencide etmeye çalıştı ardından ona 4. hesabımın olduğunu öncekilerin yıllar önce hile kullandığım için vac yediğini şuan yani yıllar sonra bunda oynadığımı smurf olmadığımı açıklamama rağmen bu sefer wallhack kullanıyorsun diye suçlamaya başlayıp açıklamalarımı dinlemeyip ergen tavırlarıyla kick atıp kick atıp ban attı en sonunda lütfen 14 yaşında ya da lise okuyan çocuklara yetki verilmemesi gerektiğini tekrardan hatırlayın. Bu da yıllar önce ban yiyen hesabım https://steamcommunity.com/id/_A_mazing_W_hite_P_ikachu
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
834
Çözümler
321
Merhaba @erayizm, burası mute/gag itirazında bulunmanız için oluşturulmuş bir forumdur. Adminleri yaşıyla, eğitim durumuyla veya kullandığı komutlarla yargılayamanız doğru değil. Geçmişte hile kullanmış bir oyuncu olduğunuz, şuanki profilinizde de saatiniz gizliği olduğu ve akıl hocalığı yapma çabanızdan dolayı yasaklamanızı kaldırmıyorum, iyi günler.
 

Benzer konular

Üst