Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi -egg Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
12 Mar 2023
Mesajlar
1
Çözümler
1
Steam İsmi:
-𝗲𝗴

Steam ID:
STEAM_1:1:519407111

Listelenen yasak nedeni:
dilencilik yapıyor

Hangi sunucudan banlandınız?:
[TR] RunAway ❤ AWP 128 Tick [!ws !knife !glove] runawaytr.com

Neden banlanmamalısın?:
admin ՏΛƧ a beni ekler misin birşey sorucam dedim ekledi gayet düzgün şekilde konuştuk sonra knk m4 skini alıcam 10-15 tl eksik dedim tam hatirlamiyorum sıkıntı olur mu bilmiyorum sordugum icin ban falan diye dedim kendisi bana aynı şu şekilde *yok knk özelden sorunca sıkıntı olmaz* dedi sonrasında *sv deki diger adamlardan iste* dedi veremem dedi tamam flana dedim sonra bak envanterime düzgün skinim var mi veremem biriktiriyorum kasaları dedi bende 150 tl lik awpsini attım bu düzgün skin diye yoo degil 4 dolar fln dedi bende dedim ki *4 doları az görüyosan 15 tl nin lafını yapiyosun burda hawlisin* dedim sonra engelledim perma ban atmış oysa kendisi bana diger adamlardan istememi bile söyledi chete bakabilirsiniz hiçbir şekilde dilencilik fln yapmadım
 
  • Hahaha
Tepkiler: SAS
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
834
Çözümler
321
Merhaba @-egg, bu seferlik yasaklamanı kaldırdım. Fakat bu tarz davranışlarla herhangi bir oyuncuyu rahatsız etmeni istemeyiz. Tekrar benzer davranışlarda bulunursan kalıcı olarak yasaklanacaksın bilgin olsun.
 

Benzer konular

Üst