Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Reddedildi ebucehil Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Katılım
18 Mar 2023
Mesajlar
1
Çözümler
1
Steam İsmi:
Ebu Cehil

Steam ID:
STEAM_1:0:652951914

Listelenen yasak nedeni:
Trigger

Hangi sunucudan banlandınız?:
RunAway Retake 3

Neden banlanmamalısın?:
Merhabalar, wasp isimli kişi bana kin güdüyor. 18.08.2023 Cumartesi sabahı oyuna girdiğimde bir tane admine benim için "Bu adam hile, Boundless ile konuştuk ama çözemedik" dedi. Admin beni durduk yere kickledi. Sunucuya yeniden girdiğimde oyunda bulunan diğer oyuncular benim neden sebepsiz yere kicklendiğimi sordu. 18.03.2023 14:20 gibi sunucuya yeniden girdim belki erken veya geç olabilir. Wasp isimli kişi admin olmuştu ben 2 tane adamı vurduktan hemen sonra beni trigger bottan yasakladı.
İlk ekran görüntüsü sabah beni bir tane admine şikayet etti. Admin beni sebepsiz yere kickledi (adını hatırlamıyorum ondan da şikayetçiyim) hatta diğer oyuncular bu olayda admine laf atmıştı.
İkinci görüntüde ise bu arkadaş admin olduktan sonra beni, izleyiciye geçip banladı.
https://www.hizliresim.com/nwd8ee8
https://www.hizliresim.com/60d40bp
 
Yönetici
Yönetici
Yönetici
Katılım
13 Tem 2021
Mesajlar
825
Çözümler
308
Merhaba @ebucehil,
Wasp isimli admin sunucularımızda yıllardır ara ara adminlik yapmaktadır. 1-2 vuruşla ban atacak birisi değil ki kendisiyle görüştüğümüzde bir kaç gündür izlediğini adminliği olmadığı için banlamadığını iletti. Bu yüzden yasaklamanı açamıyorum, üzgünüm.
 

Benzer konular

Üst