Hoş geldin!

Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Kabul Edildi CenkBey Mute/Ban İtiraz Formu

Yeni üye
Steam İsmi:
CenkBey

Steam ID:
STEAM_0:0:548701330

Listelenen yasak nedeni:
Mic / Chat Spamlama

Hangi sunucudan banlandınız?:
Run Away Surf

Neden banlanmamalısın?:
Ben Surf Yapmayı RUN AWAY Sayesinde Öğrendim Surf Tekniklerimi RUN AWAY Sayesinde Geliştirdim Ve SENİOR Rankına Yükselmeyi Başardım Öncelikle Teşekkür Etmek İster Ve Hatamı Açıklamak İsterim. Hatam İse Rio Major Turnuvasının Sonuçlanması İle Çok Sinir Oldum Ve Surf Yapmak İstedim Sinirimin Geçmesini İstedim Surf Sunucusuna Girdim Ve XANTARES De Sunucuda İdi Ve XANTARES İle İlgili Konuşmaya Başladım Keşke Daha İyi Olabilseydi Vb. Ama Sonra Çok Sinirlendim Ve İstemsiz Bir Şekilde Saçma Saçma Konuştum Ve Hatamı Kabul Ediyorum. Böyle Bir Hata Yapmamalıydım Kendimi Kaybetmiş Gibiydim Kelimelerimi Seçemedim Haddimi Bilemedim Ve Kendisinden Yani XANTARES İsmail Can Abimden Özür Diler Ve RUN AWAY Sunucu Adminlerinden Ve Üyelerinden Hepsinden Özür Dilerim.

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Merhaba @CenkBey, iletişime geçtiğin için teşekkürler. Her ne kadar bazı olaylar karşısında sinirlenip tepki göstersekte topluluk sunucusunda oynadığımızı ve başkalarını rahatsız etmememiz gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Sunucularımızda uygulanan temel kurallara buradan ulaşabilirsin. Tekrar benzer bir duruma düşmeni istemeyiz, hatanı anladığını düşünerek bu seferlik yasaklamanı kaldırıyorum. İyi günler.